bez podatku VAT

Kup namiot ogrodowy

759 Produkty
Sortowanie:
 
Strona 1 z 38

Wysoka jakość i stabilność gwarantowana

W firmie Profinamiot na co dzień zajmujemy się namiotami i pawilonami. Jeśli chcą Państwo kupić namiot online, to jest to właściwy adres.

Solidne, wodoodporne namioty ogrodowe
Doskonała obsługa i fachowe porady ekspertów
10 lat gwarancji na dostępność części zamiennych

Nowoczesne namioty w wielu rozmiarach i wersjach

Gdy szukają Państwo skutecznej ochrony przed deszczem lub słońcem, mamy odpowiednie rozwiązanie na każdą okazję! Każdy model jest wodoodporny i odporny na promieniowanie UV.

Pawilon ogrodowy z twardym dachem

Pawilon ogrodowy

Zalety

 • Łatwy montaż i demontaż
 • Nadaje się do użytkowania przez cały rok
 • 100% wodoodporny
 • Dzięki dołączonym ścianom bocznym całkowicie zamykany
 • Dostępne w różnych wariantach

Material

Konstrukcja: aluminiowa lub stalowa

Plandeka: Plandeka poliestrowa lub płyty poliwęglanowe

Najpopularniejsze rozmiary

Zobacz pawilony ogrodowe
Namiot imprezowy bialo -szary

Namiot imprezowy

Zalety

 • Stabilny i przystosowany do częstego użytkowania
 • 100% wodoodporny
 • Wysoka ochrona przed promieniowaniem UV
 • Otwarta i jasna atmosfera dzięki dużym oknom
 • Indywidualnie zdejmowane ściany boczne
 • Łatwa rozbudowa

Material

Konstrukcja: stal w pełni ocynkowana

Plandeka: PE lub PVC

Najpopularniejsze rozmiary

Zobacz namioty imprezowe
Namiot ekspresowy nad jeziorem

Namiot ekspresowy

Zalety

 • Łatwy montaż i demontaż bez użycia dodatkowych narzędzi
 • Łatwy transport: idealny dla małych imprez lub stoisk targowych
 • 100% wodoodporny
 • Regulowana wysokość
 • Wszystko w zestawie: torba transportowa, mocowanie do podłoża, linki do naprężenia.
 • Dostępny w wielu kolorach

Material

Konstrukcja: aluminiowa lub stalowa

Plandeka: wysokowydajny poliester z powłoką PVC

Najpopularniejsze rozmiary

Zobacz namioty ekspresowe

Nasze namioty ogrodowe dostępne są w wielu kolorach i wzorach

Jeśli chcą Państwo kupić swój namiot ogrodowy online, oferujemy do wyboru wiele modeli w różnych rozmiarach, wzorach, kolorach i materiałach. Zakres rozmiarów namiotów jest nie mały - od 3x2 m do przestronnych 8x36 m.

Różnice występują również w materiale. Podczas gdy konstrukcja naszych wodoodpornych namiotów ogrodowych jest zawsze wykonana z wytrzymałego metalu, oferujemy również modele aluminiowe i stalowe. Plandeka namiotu może być również wykonana z PE, PVC lub wodoodpornego, wysokowydajnego poliestru z powłoką PVC. Pawilony ogrodowe można zakupić z dachem typu hardtop, co oznacza, że zamiast plandeki poliestrowej mają pasujący dach wykonany z płyt poliwęglanowych.

Nasze namioty są dostępne również w szerokiej gamie kolorów. Białe namioty ogrodowe to klasyka, ale posiadamy w ofercie również czerwone, zielone i kolory w paski. Namioty expresowe, które służą jako namioty targowe, też często muszą być białe. Jednak do wszystkich innych celów oferujemy namioty ekspresowe w dwunastu kolorach. Nasze pawilony ogrodowe do przydomowego ogrodu dostępne są w czterech klasycznych kolorach i dwóch nowoczesnych wzorach. Mają Państwo wybór pomiędzy klasycznym wyglądem linii "Rendezvous" a nowoczesnym linii "Sunset", każdy w trzech klasach jakości. Model "Sunset Deluxe" w kolorze antracytu szczególnie przykuwa uwagę w ogrodzie.

Pawilon ogrodowy

Namioty imprezowe

Namiot ekspresowy

Różne rozmiary pawilonów

Namioty ekspresowe


Składane, stabilne i wodoodporne!

Mało który namiot jest tak praktyczny i mobilny jak namiot ekspresowy (zwany również namiotem szybko składanym). Nasze namioty ekspresowe można wygodnie transportować w torbie ochronnej. Dają  się również rozstawić w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi. Namioty ekspresowe TOOLPORT są również w 100% wodoodporne, dostępne w wielu rozmiarach i kolorach. U nas znajdą Państwo odpowiedni produkt do przenośnego zastosowania. A jeśli kiedyś trzeba będzie zmodernizować np. dach namiotu, w naszym asortymencie akcesoriów znajdą Państwo to, czego szukają.

Namiot ekspresowy na tarasie

Najczęstsze wykorzystanie namiotów ekspresowych:

W przeciwieństwie do namiotów imprezowych, namioty ekspresowe są przeznaczone do szybkiego rozstawiania, częstego transportu i krótkiego czasu stania. Ponieważ są to pawilony składane, można je złożyć bezpośrednio po użyciu w ogrodzie lub innym miejscu i szybko schować do torby transportowej.

 • Jako namioty targowe na giełdzie, cotygodniowych targach lub jarmarkach bożonarodzeniowych. Namioty ekspresowe są szczególnie łatwe i szybkie w montażu, zapewniają optymalną ochronę stoisk handlowych przed warunkami atmosferycznymi. Najpopularniejsze rozmiary pawilonów to 3x3 m, 3x4,5 m i 3x6 m.

 • Jako ochrona przeciwsłoneczna lub schronienie na przyjęciach lub grillach we własnym ogrodzie. Tutaj dobrym wyborem jest rozmiar 3x3 m, lub 3x6 m (do zestawu piwnego).

 • Jako ochrona przed słońcem i deszczem podczas imprez sportowych, np. jako zadaszenie ławki dla zawodników rezerwowych.

 • Jako profesjonalne zadaszenie dla agencji eventowych, restauracji czy parków rozrywki. W tym przypadku stosowane są większe rozmiary, tj. 4x4 m, 4x6 m, 4x8 m i 5x5 m.

 • Jako ochrona przed niekorzystną pogodą dla barów, bufetów i cateringu podczas imprez, najbardziej popularnym rozmiarem jest 3x6 m.

 • Jako zadaszenie przy samochodach kempingowych lub przy własnym domu w rozmiarach 3x2 m lub 3x3 m.

 • Jako małe zadaszenie miejsca pracy, np. przy pracach ogrodniczych lub rzemieślniczych. W tym wypadku wybierany jest najmniejszy rozmiar 3x2 m.

 • Jako namiot ogrodowy, np. jako zadaszenie mebli ogrodowych lub piaskownicy.

 • Jako stoisko targowe: pawilony targowe mają zazwyczaj wymiary 3x2 m lub 3x3 m.

 • Jako pawilon gastronomiczny, np. jako namiot dla palących lub jako powiększenie gościńca.

Przy okazji:

Czy wiedzą Państwo, że w przypadku większości naszych wodoodpornych pawilonów gwarantujemy dostawę części zamiennych przez 10 lat od daty zakupu?

  Jakie materiały wykorzystywane są w namiotach ekspresowych?

  Namiot składa się zazwyczaj z dwóch elementów: Plandeki i stelaża. W naszych namiotach ekspresowych jako materiał plandekowy stosujemy 100% wodoodporny poliester o wysokiej wydajności z powłoką PVC . Wszystkie szwy są uszczelnione mechanicznie, dzięki czemu wszystko w pawilonie pozostaje suche i przyjemne. Namioty ekspresowe dostępne są w wielu kolorach. Szczególnie popularne są kolory biały, zielony, szary i czerwony. Przy okazji, kolor biały jest "kolorem obowiązkowym" na niektórych imprezach, co należy sprawdzić przed zakupem namiotu targowego.

  Plandeka poliestrowa wodoodorna

  Konstrukcja

  Do wyboru są dwa materiały, z których wykonana jest konstrukcja namiotu ekspresowego: Stal lub aluminium. Obie są wysokiej jakości, gwarantują stabilność pawilonu.

  Konstrukcja aluminiowa

  Aluminium "ALUline"

  • Lekka, dlatego łatwy w transporcie
  • Wysoka ochrona przed korozją
  • Nadaje się do częstego montażu i demontażu
  Zobacz konstrukcje aluminiowe
  Konstrukcja stalowa

  Stal "LOGIline"

  • Nieco cięższa, ale tańsza niż aluminium
  • Nadaje się do okazjonalnego montażu i demontażu
  Zobacz konstrukcje stalowe

  Jak wybrać odpowiedni rozmiar namiotu ekspresowego?

  W naszym sklepie internetowym oferujemy wodoodporne namioty ekspresowe w dziewięciu rozmiarach od 3x2 m przez 3x3 m aż do 5x5 m, a do tego w korzystnej cenie. Właściwy rozmiar zależy od przeznaczenia namiotu ekspresowego. Potrzebują Państwo wodoodpornego namiotu ekspresowego jako zadaszenia stoiska handlowego? Wtedy najlepiej jest wcześniej zmierzyć wszystko, co ma się pod nim znaleźć. To samo dotyczy sytuacji, gdy np. podczas imprezy chcemy ochronić samochód lub inne cenne przedmioty przed deszczem. Jeśli potrzebują Państwo po prostu miejsca chronionego przed słońcem o wysokiej odporności na promieniowanie UV dla maksymalnie 4 osób, pawilon o wymiarach 3x3 m z pewnością będzie wystarczający. Wodoodporny namiot ekspresowy nadaje się więc, w zależności od wielkości, nadaje się do wielu zastosowań.

  Namiot ekspresowy czarny wymiary

  Ściany boczne: Tak czy nie?

  Ściany boczne w namiotach ekspresowych mogą służyć jako ochrona prywatności lub chronić przed warunkami atmosferycznymi. Jeśli namiot ekspresowy ma zapewniać tylko cień, nie ma potrzeby stosowania ścian bocznych. Ściany boczne mogą być przymocowane do jednego lub wielu boków altany: W zależności od potrzeb, dostępne są części półotwarte, ściany boczne z oknami lub drzwiami. Służą one wówczas jako ochrona przed deszczem, wiatrem i dla prywatności.

  Montaż ścian bocznych

  Dobrze wiedzieć:

  Okna panoramiczne wyposażone są również w roletę dla lepszej ochrony prywatności.

   Akcesoria do namiotów ekspresowych

   Namioty imprezowe

   Żadna impreza nie zakończy się fiaskiem: Nasze namioty imprezowe sprawdzą się idealne jako w 100% wodoodporne zadaszenie na imprezy w ogrodzie, eventy sportowe, imprezy klubowe, a nawet jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi nad basenem. Przy okazji: namioty imprezowe Profinamiot - w przeciwieństwie do wielu innych namiotów - są skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza w namiocie bez przeciągów, a tym samym komfortowy klimat i idealne samopoczucie w pomieszczeniu!

   Namiot imprezowy klub sportowy

   Przykładowe możliwości wykorzystania namiotu imprezowego:

   1. 1

    Na przyjęcia w ogrodzie, grille lub uroczystości rodzinne. W zależności od liczby gości i miejsc siedzących lub wielkości bufetu, najpopularniejsze są tu rozmiary od 3x6 m do 4x8 m.

   2. 2

    Jako namiot dla osób palących dla restauracji, zarówno dla regularnej działalności gastronomicznej, jak i jako dodatek podczas eventów.

   3. 3

    Jako zadaszenie dla gości i cateringu na weselach, imprezach klubowych, sportowych czy festiwalach strzeleckich.

   4. 4

    Jako zadaszenie do basenu, jacuzzi lub stawu ogrodowego, aby chronić znajdujący się pod nim zbiornik wodny przed niepogodą.

   PE czy PVC - jak wybrać odpowiednią plandekę?

   Namioty imprezowe mają plandeki z tworzywa sztucznego.
   Aby dać Państwu przybliżony obraz tego, jak wyglądają te dwa materiały: PE przypomina niebieskie torby na zakupy znanego szwedzkiego producenta mebli, a plandeka z PVC przypomina plandekę na samochodach ciężarowych.

   PE wzór plandeki

   PE (polietylen)

   • Lekki i poręczny
   • Łatwy transport i montaż
   • Magazynowanie nie zajmuje dużo miejsca.
   • Mniej kosztowne niż PVC
   • Do czasowego użytkowania
   Zobacz namioty imprezowe PE
   PVC wzór plandeki

   PVC (polichlorek winylu)

   • Cięższy i bardziej wytrzymały
   • Do użytkowania przez cały rok
   • Trudnopalny, dostępny również z certyfikatem trudnopalności
   Zobacz namioty imprezowe PVC

   Jak dobrać odpowiedni rozmiar namiotu?

   Profinamiot oferuje Państwu duży wybór namiotów imprezowych w rozmiarach od 3x2 m do 8x36 m. Znalezienie pasującego namiotu nie będzie więc żadnym problemem. Jeśli szukają Państwo składanego namiotu imprezowego, znajdą go Państwo pośród naszych namiotów ekspresowych. Jeśli znana jest Państwu tylko liczba gości ale nie jesteście jeszcze pewni, jaki rozmiar byłby odpowiedni, mamy praktyczną zasadę: liczba osób stojących x 0,5 = zapotrzebowanie na miejsce w m². Jeśli na przykład na uroczystość weselną zaproszonych jest 100 gości, potrzebny będzie namiot imprezowy o powierzchni co najmniej 50 m². Czyli namiot imprezowy o wymiarach 5x10 m.

   Jaki namiot wybrać

   Warto wiedzieć:

   Nasze namioty imprezowe można łączyć ze sobą za pomocą rynien łączących. W ten sposób można zaoferować gościom jeszcze więcej przestrzeni!

    Rożnorodne możliwości montażu ścian bocznych

    Zamknięte z przodu, otwarte po bokach? Ściany boczne i szczytowe naszych namiotów imprezowych można indywidualnie montować lub demontować. Na przykład, można stworzyć dodatkowe wejścia po bokach lub usunąć wszystkie ściany boczne w gorące dni.

    Pielęgnacja i ochrona

    Aby namiot imprezowy służył jak najdłużej, dwie rzeczy są szczególnie ważne: prawidłowe czyszczenie i przechowywanie namiotu oraz prawidłowa ochrona przed wiatrem lub śniegiem.

    Pawilony ogrodowe

    Pawilony ogrodowe z solidną metalową ramą są elementem przyciągającym wzrok tworząc przytulną atmosferę relaksu w ogrodzie lub przydomowym tarasie. W naszych nowoczesnych i w 100% wodoodpornych pawilonach ogrodowych można odpocząć w samotności lub z przyjaciółmi i rodziną I to w każdą pogodę. W razie deszczu ochroni Cię solidny dach typu hardtop wykonany z płyt poliwęglanowych lub wodoodporna plandeka dachowa. Oba warianty dachu, z dachem typu hardtop lub z plandeką materiałową, zapewniają Państwu i Państwa meblom ogrodowym doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV.

    Pawilon ogrodowy nad jeziorem

    Warto wiedzieć

    Jeśli chcielibyście Państwo mieć trochę więcej prywatności na tarasie? Dostarczane w zestawie ściany boczne umożliwiają błyskawiczne zamknięcie pawilonu ogrodowego, dzięki czemu jest on chroniony nie tylko przed deszczem i słońcem, ale także przed ciekawskimi spojrzeniami.

     Konstrukcja pawilonu ogrodowego

     Również przy stelażu namiotu metalowego do wyboru są dwa metale odporne na wpływ pogody. Oba materiały są szczególnie wysokiej jakości, zabezpieczone przed korozją i wytrzymałe w porównaniu z czystym żelazem lub drewnem. Ponadto namioty metalowe wymagają mniej pielęgnacji i konserwacji niż np. namioty drewniane. Namioty aluminiowe są lżejsze i dlatego są chętnie wybierane do użytkowania mobilnego.

     AluminiumStal
     Szczególnie lekki materiałCięższa, lecz tańsza niż aluminium
     Wysoka ochrona przed korozjąZabezpieczone przed korozją, z powłoką fosforanową i proszkową

     Jak wybrać właściwy rozmiar pawilonu?

     Przed zakupem metalowego pawilonu do ogrodu, najlepiej najpierw sprawdzić, ile miejsca jest naprawdę dostępne w pożądanym miejscu montażu. Rozważyć należy także wysokość altany, aby nie zahaczyć o drzewo lub krawędź dachu. W zależności od tego ile osób chce spędzać czas pod namiotem ogrodowym i jakie meble mają się pod nim znaleźć, miejsce można wybrać pomiędzy wymiarami 3x3m i 3x4m i 4x4m

     Użytkowanie sezonowe czy całoroczne?

     Oferujemy wodoodporne namioty ogrodowe z dwoma wariantami dachu: Dachy typu hardtop wykonany z płyt z poliwęglanu litego oraz plandeki dachowe poliestrowe typu softtop. Oba rodzaje plandek zapewniają najlepszą ochronę przed deszczem i promieniowaniem UV, jednak plandeki poliestrowe nie nadają się do stosowania w zimnych porach roku. Z kolei płyty poliwęglanowe, które są podobnie odporne na stłuczenia jak szkło (ale lżejsze), sprawiają, że namiot z dachem pełnym jest zabezpieczony na zimę. Może on stać przez cały rok.

     Szczególnie odporne na niekorzystną pogodę i wytrzymałe są nasze modele Deluxe, które nie tylko posiadają dachy typu hardtop (tzn. z płyt poliwęglanowych), ale również mają określone obciążenie śniegiem. Oznacza to, że sprawdzono, ile kg/m² śniegu może unieść dach. Dzięki temu są to idealne namioty całoroczne - a w kolorze antracytowym zawsze przyciągają wzrok.

     Obiad rodzinny - pawilon forest

     Dach: plandeka poliestrowa

     • 100% wodoodporna
     • Powinien zostać zdemontowany jesienią
     Pawilony z plandeką poliestrową
     Pawilon ogrodowy z dachem poliwęglanowym

     Dach: płyty poliwęglanowe

     • 100% wodoodporne
     • Odporny na zimę i odpowiedni do całorocznego użytkowania
     Pawilony z dachem poliwęglanowym

     FAQ: Najczęściej zadawane pytania

     Jak zabezpieczyć namiot ogrodowy?

     Jak ogrzewać namiot?

     Czy namioty muszą być dodatkowo impregnowane?

     Kiedy namiot jest wodoodporny?

     Czy w każdym ogrodzie można stawiać stałe namioty?

     Mają Państwo pytania?

     Fachowe doradztwo

     service-michal
     *1 Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.