bez podatku VAT

Do 30% zniżki na pawilony ogrodowe

Promocja kończy się w dniu 16.07.24.

Pawilony ogrodowe

Rozmiar
Kolor
Klasy jakości
Wszystkie filtry
54 Produkty
Sortowanie:
 
Strona 1 z 3

Podobne produkty

Akcesoria do pawilonów ogrodowych

Akcesoria od A do Z

Najczęściej kupowane akcesoria:

Moskitiery do pawilonów ogrodowych

Żagle słoneczne dla pawilonów ogrodowych

Stylowy pawilon ogrodowy z meblami

Kup solidne pawilony ogrodowe

W ofercie Profinamiot znajdą Państwo szeroki wybór solidnych pawilonów ogrodowych w wielu wariantach. Spełniające funkcje zadaszenia ogrodowego pawilony idealnie sprawdzą się w ogrodzie bądź na tarasie, chroniąc przed słońcem lub deszczem.

To co wyróżnia nasze pawilony ogrodowe

Przy projektowaniu naszych pawilonów uwzględniliśmy pomysły i życzenia naszych klientów. Dzięki temu powstały szczególnie wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i trwałe pawilony ogrodowe, które łączą w sobie funkcjonalność i wysoką jakość oraz elegancki wygląd. Niektóre z nich mogą stać nawet przez cały rok.

Nasze pawilony ogrodowe z aluminium i stali

W naszych pawilonach ogrodowych używamy tylko wysokiej jakości metali, dzięki czemu są one niezwykle stabilne i jednocześnie odporne na warunki atmosferyczne. Do wyboru mamy pawilony ogrodowe wykonane z odpornego aluminium i stali. Pawilony stalowe są z reguły tańsze, natomiast modele aluminiowe mają mniejszą wagę. Dzięki malowaniu proszkowemu oba metalowe pawilony ogrodowe są doskonale zabezpieczone przed korozją, odporne na działanie czynników atmosferycznych, a więc doskonałe do całorocznego użytkowania.

Pawilon ogrodowy rendezvous deluxe dekor

Zalety pawilonów metalowych

Cechą szczególną stacjonarnych altan ogrodowych, wykonanych z metalu jest ich trwałość, a jednocześnie elegancki wygląd. Mogą one być stosowane długoterminowo lub przez cały rok. Są one wyjątkowo stabilne i solidne, jak i zapewniają wysoki poziom ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W przeciwieństwie do pawilonów drewnianych nowoczesne pawilony metalowe są zdecydowanie łatwiejsze w konserwacji i pielęgnacji. Dzięki specjalnym powłokom metalowa konstrukcja jest wyjątkowo odporna na rdzę i niekorzystne wpływy środowiska. Pawilony z twardym dachem wykonanym z płyt poliwęglanowych lub stalowych nadają się do całorocznego użytkowania; zapewnia doskonałą ochronę przeciwsłoneczną i przeciwdeszczową, sprawdzając się również w zimowych warunkach.

Pawilon ogrodowy sunset deluxe dekor

Przegląd naszych linii

Nasze pawilony ogrodowe dostępne są w trzech liniach: linia Rendezvous z atrakcyjnymi elementami dekoracyjnymi przyciągającymi wzrok. Druga optycznie neutralna linia Sunset, inspiruje przejrzystym, ponadczasowym wyglądem i stabilnością. Dla miłośników natury stworzyliśmy linię Forest, która swoim wyglądem przypomina prawdziwe drewno.

Zarówno linia Rendezvous, jak i Sunset dostępne są w trzech jakościach produktów: Classic, Premium i Deluxe. Linia Forest dostępna jest w wersjach Premium, Deluxe i Superior. Ponadto każdy model dostępny jest w różnych rozmiarach, w tym w wymiarach 3x3, 3x4 m lub 4x4 m oraz w różnych kolorach.

Charakterystyka naszych pawilonów

ProduktMateriał - konstrukcjaProfilMateriał - dachOchrona UVWodoodporność
Rendezvous ClassicStalokrągly - ok. 48 mm Ø180 g/m² wytrzymała plandeka poliestrowa50+100% wodoodporny
Sunset ClassicStalkwadratowy - ok. 60 x 60 mm180 g/m² wytrzymała plandeka poliestrowa50+100% wodoodporny
Rendezvous PremiumStalkwadratowy - ok. 60 x 60 mm220 g/m² wytrzymała plandeka poliestrowa50+100% wodoodporny
Sunset PremiumAluminiumkwadratowy - ok. 90 x 90 mm220 g/m² wytrzymała plandeka poliestrowa50+100% wodoodporny
Rendezvous DeluxeAluminiumkwadratowy - ok. 90 x 90 mm6 mm wytrzymałe płyty poliweglanowe50+100% wodoodporny
Sunset DeluxeAluminiumkwadratowy - ok. 90 x 90 mm8mm wytrzymałe płyty poliweglanowe50+100% wodoodporny
Forest PremiumAluminiumkwadratowy - ok. 90 x 90 mm220 g/m² wytrzymała plandeka poliestrowa50+100% wodoodporny
Forest DeluxeAluminiumkwadratowy - ok. 90 x 90 mm8mm wytrzymałe płyty poliweglanowe50+100% wodoodporny
Forest SuperiorAluminiumkwadratowy - ok. 90 x 90 mmStal ocynkowana 0,5 mm50+100% wodoodporny

Całoroczne pawilony ogrodowe

Podczas gdy pawilony z płytą poliwęglanową mogą być wykorzystywane również w okresie zimowym, przy pawilonach ogrodowych z dachem wykonanym z poliestru zdecydowanie polecamy demontaż po zakończonym sezonie letnim. Wahania temperatur i wpływy środowiska powodują uszkodzenie poliestru i prowadzą do trwałych pęknięć materiału plandeki. Dlatego zalecamy zdjęcie wszystkich części plandek jesienią i przechowywanie ich w suchym miejscu. Konstrukcja metalowa może pozostać na zewnątrz podczas zimy.

Jeśli potrzebują Państwo pawilonu ogrodowego, z którego można korzystać przez cały rok, zalecamy wybór pawilonu z twardym dachem. Wszystkie nasze pawilony ogrodowe z dachem twardym są odporne na warunki zimowe, niezależnie od ich wielkości (3x3, 3x4 lub 4x4 m), ponieważ ich dachy są zaprojektowane tak, aby wytrzymać niemal wszystkie warunki pogodowe.

Przytulny pawilon ogrodowy na patio

Wodoodporne pawilony ogrodowe

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo altanę z miękkim, czy twardym dachem, pawilon ogrodowy musi skutecznie wytrzymać wiatr i deszcz. Pawilony ogrodowe z dachem wykonanym z tkaniny poliestrowej z powłoką PU są w 100% wodoodporne dzięki uszczelnionym taśmą szwom. Modele z twardym dachem, wykonanym z poliwęglanu lub z dachem metalowym, są również 100% wodoodporne i wytrzymują silniejsze opady deszczu. Dodatkowo wodoodporne ściany boczne w naszych pawilonach chronią skutecznie przed padającym pod kątem deszczem.

Pawilon ogrodowy z dachem poliwęglanowym

Nasze pawilony ogrodowe Deluxe mają dach typu hardtop wykonany z poliwęglanu i nadają się szczególnie do użytku całorocznego. Altany ogrodowe z dachem twardym są wyjątkowo wytrzymałe i zaprojektowane tak, aby mogły przetrwać wszelkie warunki pogodowe. Są one w 100% wodoodporne. Aluminiowa rama naszych pawilonów ogrodowych zapewnia również wysoki poziom ochrony przed korozją. Nasze altany ogrodowe z twardym dachem poliwęglanowym i dachem stalowym to idealne produkty, jeśli chcą Państwo, aby pawilon ogrodowy stał przez cały rok. Pawilony tego typu oferujemy w dwóch jakościach: Deluxe i Superior.

Twarde dachy w pawilonach ogrodowych

Sunset_Deluxe_3x3_dach_poliwęglanowy

Jakość Deluxe

Jakość Deluxe jest dostępna dla wszystkich linii są to pawilony z dachem wykonanym z paneli poliwęglanowych o grubości 6 lub 8 mm. Półprzezroczyste płyty zapewniają niezawodny cień w słoneczne dni oraz dostęp ciepłego światła, oferując jednocześnie wysoką 50+ ochronę przed promieniowaniem UV.

Forest superior 3x3 ze dachem stalowym

Jakość Superior

Natomiast pawilony z linii Forest Superior wyróżnia najwyższa jakość. Stalowy dach typu hardtop jest wykonany ze stali ocynkowanej 0,65 mm. Wysoka jakość tego materiału zapewnia optymalną stabilność.

Jak dobrać właściwy rozmiar pawilonu

Aby wybrać odpowiedni pawilon ogrodowy, należy sprawdzić, ile miejsca mają Państwo do dyspozycji, nie zapominając przy tym o wysokości pawilonu. Nasze pawilony mają wysokość w wierzchołku od 2,7 do 2,96 m.
Idealne na tarasie lub w ogrodzie, będą nasze małe i duże pawilony ogrodowe oferując przestronną przestrzeń do wspólnych posiłków z rodziną i przyjaciółmi lub do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Do naszych bestsellerów należą wodoodporne i wytrzymałe altany ogrodowe 3x3 m i 3x4 m. Jeśli potrzebują Państwo zadaszyć jeszcze większą powierzchnię, nasze duże wodoodporne pawilony ogrodowe 4x4 m na pewno spełnią swoje zadanie.

Najczęściej zadawane pytania

Pawilon ogrodowy używany czy nowy?

Czy pawilon ogrodowy może stać przez cały rok?

Jak ozdobić namiot ogrodowy?

Jak zamontować pawilon do podłoża?

Mają Państwo pytania?

Fachowe doradztwo

service-michal

Podobne produkty

*1 Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.