bez podatku VAT

Pawilony metalowe

Rozmiar
Kolor
Cena
Wszystkie filtry
757 Produkty
Sortowanie:
 
Strona 1 z 38

Wysokiej jakości modele pawilonów

Stabilne, wodoszczelne i przyciągające wzrok w przydomowym ogrodzie lub na tarasie - pawilony metalowe. Wysokiej jakości namioty ogrodowe metalowe firmy Profinamiot są przeznaczone do całorocznego użytku. Znajdź swój wymarzony namiot imprezowy, namiot ekspresowy lub pawilon ogrodowy wykonany z metalu!

Pawilon ogrodowy jesienny obiad w ogrodzie

Nasze metalowe bestselery

Namioty ekspresowe

Namioty imprezowe

Pawilony ogrodowe metalowe

Porównanie pawilonów metalowych

W Profinamiot znajdą Państwo namioty metalowe z aluminium i stali w różnych rozmiarach. Namiot imprezowy, namiot ekspresowy czy metalowy pawilon ogrodowy - czym charakteryzują się pawilony wykonane z obu materiałów?

Konstrukcja aluminiowa

Pawilony aluminiowe

Zalety

 • Wodoodporne
 • Dostępne w wielu wzorach
 • Łatwe do czyszczenia
 • Odporne na rdzę
 • Nadaje się do częstego użytkowania

Przykłady zastosowań

Pawilony aluminiowe są doskonale przygotowane na zimne pory roku, ponieważ są odporne na ataki owadów i grzybów, a także na korozję. Profinamiot oferuje pawilony ogrodowe i namioty ekspresowe wykonane z aluminium.

Konstrukcja stalowa

Pawilony stalowe

Zalety

 • Wodoodporne
 • Bardzo stabilne
 • Łatwa konserwacja
 • Odporne na warunki atmosferyczne
 • Nadaje się do do częstego użytkowania

Przykłady zastosowań

Ocynkowane pawilony metalowe wykonane ze stali chronią przed korozją i są szczególnie stabilne i wytrzymałe ze względu na zwiększony ciężar nóg. W Profinamiot z tego materiału wykonywane są zarówno pawilony ogrodowe i ekspresowe, jak i namioty imprezowe.

Dachy w naszych pawilonach

Dachy stałe całorczne

Czy szukają Państwo pawilonu ogrodowego z dachem stałym, z płyt poliwęglanowych? Dach powinien być odporny na silne promieniowanie UV, wiatr i deszcz oraz wyjątkowo stabilny? Wybierz swój metalowy pawilon z twardym dachem.

Pawilon ogrodowy z twardym dachem

Zastosowanie dachu materiałowego

Lekki i szybki w montażu dach z poliestru z powłoką z PVC, PE lub całkowicie z PVC jest idealny do Państwa celów jako ochrona przed deszczem i słońcem? Wybierz dach wykonany z plandeki poliestrowej, PE lub PVC.

Namiot ekspresowy biały

Zastosowanie naszych pawilonów metalowych

Warto wiedzieć

Aby Państwa pawilon metalowy był w stanie stać w ogrodzie przez dłuższy czas, należy pomysleć o odpowiednich akcesoriach. Szczególnie w zimie i przy silnym wietrze, Państwa namiot metalowy powinien być tak stabilny, jak to tylko możliwe. Do tego celu nadają się między innymi zabezpieczenia przeciwburzowe lub kotwy gruntowe.

  Warto wiedzieć

  Istnieje wiele możliwych zastosowań namiotów ekspresowych - np. jako zadaszenie ławki rezerwowych w rugby, jako odporny na pogodę namiot dla VIP-ów, jako namiot ogrodowy lub jako wiata barowa na imprezy cateringowe. Popularne rozmiary to 3x3 metry3x4,5 metra lub 4x4 metry.

   Warto wiedzieć

   Szczególnie altany aluminiowe z dachem twardym są idealne na zimne pory roku, ponieważ altany aluminiowe mają bardzo wysoką odporność na rdzę. Ceny wszystkich altan aluminiowych z twardym dachem dostępne są tutaj.

    FAQ: Najczęściej zadawane pytania

    Jak należy konserwować dach mojego metalowego pawilonu?

    Czy ściany boczne muszą pozostać otwarte czy zamknięte?

    Mają Państwo pytania?

    Nie są Państwo pewni, który pawilon metalowy najbardziej odpowiada Państwa potrzebom? Nadal mają Państwo pytania dotyczące wielkości, ceny, części bocznych lub ścian bocznych? Nie ma problemu - nasz fachowy dział obsługi klienta chętnie Państwu doradzi.

    Fachowe doradztwo

    service-michal
    *1 Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.