bez podatku VAT

Zadaszenia do kontenerów

Rozmiar
Kolor
Cena
Wszystkie filtry
10 Produkty
Sortowanie:
 

Podobne produkty

Akcesoria do zadaszeń kontenerowych

W naszej ofercie dostępne są przednie i tylne ściany szczytowe. Przednie ściany szczytowe są wyposażone w bramę, którą można otwierać i zamykać za pomocą specjalnego urządzenia. Do produkcji ścian szczytowych wykorzystuje się te same materiały wysokiej jakości, które są stosowane w przypadku zadaszeń kontenerów.
Zadaszenia do kontnerów

Kup zadaszenia do kontenerów

Zadaszenia kontenerów to funkcjonalne rozwiązanie dla handlu, przemysłu i rolnictwa. Sprawdzą się jako zadaszenie do silosów, hal towarowych lub do ochrony powierzchni między dwoma kontenerami przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

Informacje o zadaszeniach kontenerów

Zadaszenie może służyć jako miejsce pracy lub zapewniać bezpieczną przestrzeń do przechowywania maszyn i towarów. Stabilność zadaszenia kontenerów od Profinamiot potwierdzona jest statyką. Montaż nie wymaga fundamentów. Jeśli chodzi o montaż zadaszenia fundamenty nie są wymagane, książka statyczna, jak i wszystkie zabezpieczenia statyczne potrzebne do montażu, dołączone są do przesyłki. Zadaszenia kontenerów można sprawnie zmontować i zdemontować, dzięki czemu można ich używać również tymczasowo, na przykład na placach budowy.

Właściwości zadaszeń kontenerów

Zadaszenia kontenerów zostały zaprojektowane do całorocznego użytkowania i są w stanie wytrzymać duże obciążenia. Odległość między łukami wynosi 1,5 m. Oznacza to, że odporna na korozję konstrukcja ze stali ocynkowanej może wytrzymać duże obciążenia. Statyka potwierdza wytrzymałość i stabilność dachu kontenera. Przy prawidłowym montażu możliwe są obciążenia wiatru o sile 10 i większej lub obciążenia 40 kg/m² dla modeli 6x6 m i 54 kg/m² dla wariantu 6x8 m. Zaokrąglona konstrukcja zadaszenia kontenera redukuje siłę wiatru i umożliwia spływ opadów oraz zanieczyszczeń.

Zadaszenie na kontenerach białe

Materiał plandeki

Najważniejszym elementem zadaszenia jest plandeka Prime. Warto podkreślić, że plandeki PVC o odporności na rozerwanie 2300N nie można porównywać z typowymi plandekami z PVC. Plandeki Prime są bowiem odlewane. Płynne PVC rozlewa się wokół szczelnej tkaniny wewnętrznej. Tworzy to wyjątkowo wytrzymały materiał PVC, który jest 3 razy bardziej odporny na rozdarcie niż inne dostępne w sprzedaży modele PVC. Są odporne na promieniowanie UV, posiadają certyfikat trudnopalności i są w 100% wodoodporne. Plandeka jest napinana i mocowana za pomocą specjalnego systemu pasów napinających. Odpowiednie mocowanie plandeki przyczynia się do optymalnej stabilności i czyni ją odporną na ruchy powodowane przez wiatr. Dzięki temu plandeka zapewnia ochronę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Warto wiedzieć:

Profinamiot udziela 5-letniej gwarancji na zamkniętą, prawidłowo zainstalowaną plandekę Prime, a na konstrukcję stalową 10-letniej gwarancji antykorozyjnej (zobacz wszystkie szczegółowe warunki gwarancji).

  System Twistlock 4 w 1

  Dzięki systemowi Twistlock 4 w 1 zadaszenie kontenerów można przymocować na cztery sposoby:

  1. 1

   Poprzez połączenie śrubami z systemem Twistlock

   cztery masywne płyty stalowe znajdujące się przy systemie Twistlock umieszcza się w narożnikach zadaszenia kontenerów. Ponadto dodatkowe sześć zacisków śrubowych służy do mocowania ramy

  2. 2

   Poprzez kołkowanie do twardego podłoża

   do mocowania do murów lub powierzchni betonowych są przeznaczone długie stalowe kołki, przy pomocy których kołkuje się płyty podłogowe

  3. 3

   Przez połączenie śrubami z podłożem

   zadaszenie kontenerów można również zamontować na rusztowaniu, na przykład za pomocą listew mocujących

  4. 4

   Przez spawanie belek stalowych

   system szyn poprzecznych można również przyspawać do belek stalowych

  Montaż zadaszenia do kontenera

  Możliwy jest samodzielny montaż. W zależności od rozmiaru zadaszenia montaż mogą wykonać 2-4 osoby w ciągu około 6-8 godzin. Do wznoszenia konstrukcji polecamy urządzenie podnośnikowe (wózek widłowy, ładowarka itp.) oraz rusztowanie na kołach. Do montażu nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia.

  Najpierw wznoszony jest stelaż. W tym celu montuje się pionowe łuki, a następnie przykręca poziome rury stalowe. Po ustawieniu stelaża naciąga się plandekę za pomocą lin. Po wyrównaniu plandeki należy ją naprężyć i zamocować za pomocą dołączonych napinaczy zapadkowych. W zależności od miejsca montażu zadaszenie mocuje się, przykręcając je, używając kołków lub spawając, aby uzyskać wysoki poziom stabilności.

  Przy montażu zadaszenia kontenerów w większości przypadków pozwolenie na budowę nie jest wymagane.

  Montaż zadaszenia konstrukcja

  Przykład użytkowania: zadaszenie kontenera jako zadaszenie magazynu

  Na tym przykładzie dwa zadaszenia kontenerów o wymiarach 6x6m są używane jako zadaszenia magazynu. Służą one jako dodatkowa ochrona przed warunkami atmosferycznymi podczas załadunku i rozładunku transportowanych towarów oraz pozostawiają wystarczająco dużo miejsca dla ciężarówek pod względem wysokości. Zapewnia to suche miejsce pracy przy złej pogodzie.

  Zastosowanie: osłona przeciwdeszczowa i ochrona przed deszczem podczas przeładunku ciężarówek

  Oczekiwania przed zakupem: Optymalna ochrona przed deszczem podczas przeładunku

  Mają Państwo pytania?

  Fachowe doradztwo

  service-michal

  Podobne produkty

  *1 Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.