FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
  • 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI
  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
  • FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
Różne pawilony o wymiarach 3x4 metry

Oferuje miejsce dla
ok.24 ok.10

Wysoka jakość Profinamiot

100% wodoodporny,
Stabilny i odporny na rózne warunki atmosferyczne

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UV

Namioty ogrodowe 3x4 m wodoodporne: Uniwersalne rozwiązanie

Oprócz bestsellerowego rozmiaru 3x3 m, rozmiar 3x4 m cieszy się również dużą popularnością. Pawilony ogrodowe, namioty ekspresowe i namioty imprezowe w tym rozmiarze nadają się do wielu celów. Od oazy dobrego samopoczucia w ogrodzie po wszelkiego rodzaju imprezy - namioty 3x4 m są prawdziwie wszechstronne.

Zalety w skrócie: Namioty o wymiarach 3x4 m

Profinamiot: Jakość bezpośrednio od producenta

Wysoka jakość za rozsądną cenę: W sklepie internetowym Profinamiot znajdą Państwo ogromny wybór wysokiej jakości produktów. Niezależnie od tego, czy kupią Państwo u nas namiot online, czy zamówią namiot telefonicznie - oferujemy Państwu produkty w 100% wodoodporne z wysoką ochroną UV. Nasze namioty i pawilony z metalowym stelażem są w dobrych cenach, a przy tym bardzo stabilne - niektóre są nawet tak odporne, że mogą zostawać na zewnątrz przez cały rok (np. pawilony ogrodowe z dachem hardtop).

Nasze bestsellery w rozmiarze 3x4 m

Wiecie Państwo, jakiego rozmiaru namiotu potrzebujecie, ale nie wiecie, który model namiotu jest dla Was odpowiedni? Jeśli chodzi o wielkość 3x4 m w grę wchodzą namioty ekspresowe, pawilony ogrodowe lub namioty imprezowe. Namioty ekspresowe to najlepsze rozwiązanie, jeśli potrzebujemy produktu do częstego transportu oraz błyskawicznego montażu i demontażu. Namioty ekspresowe mogą być, jak sama nazwa wskazuje, składane i rozkładane bez użycia narzędzi. Dzięki temu idealnie nadają się na cotygodniowe targi lub wszelkiego rodzaju imprezy i wyjazdy. Jeśli szukają Państwo przytulnego miejsca do relaksu (podobnej do pergoli) w ogrodzie, to pawilon ogrodowy będzie idealnym wyborem. W przypadku imprez, wydarzeń sportowych lub uroczystości rodzinnych, namiot imprezowy jest oczywiście klasykiem. Wszystkie produkty od Profinamiot są wodoodporne i będą sprawiać przyjemność na długi czas!

Namioty 3x4 m: nasze bestselery

Czy znają już Państwo Profinamiot?

Wysoka jakość bezpośrednio od producenta

5 gwiazdek - zachęcamy do przeczytania opinii na Google i Amazon.

Pewność to pewność: wiele z naszych produktów posiada certyfikat techniczny TÜV.

Kompetentna obsługa klienta

Przekonaj się sam!

Często zadawane pytania

Czy namiot 3x4 m mogę ustawić w ogrodzie na trawniku?

Niezależnie od tego, czy ustawią Państwo namiot ogrodowy na trawniku w ogrodzie, czy na tarasie - zalecamy wykonanie betonowego fundamentu pod namiotem. Musi być on na tyle głęboki, aby zmieściły się w nim kotwy do betonu o długości ok. 10 cm. Podczas ustawiania należy zawsze przestrzegać wskazówek bezpieczeństwa zawartych w instrukcji montażu. Ze względu na sam ciężar, metalowy namiot jest szczególnie stabilny (odporny na burze) i bezpieczny. Wykonanie fundamentu może wymagać nieco więcej wysiłku, jest to ważny środek bezpieczeństwa, który chroni pawilon - i Państwa okolicę.

Dzięki dołączonym ścianom bocznym pawilon może być użytkowany w stanie otwartym lub całkowicie zamkniętym. Ściany boczne lub zasłony wykonane są z wysokiej jakości poliestru z zamkami błyskawicznymi, które można łatwo zasunąć od wewnątrz, aby zapewnić sobie wygodę. Z kolei pawilon otwarty ma szczególny urok w ciepłe, letnie dni - tutaj zasłony można łatwo przymocować do słupków za pomocą rzepów.

Profinamiot oferuję szeroką gamę pawilonów i namiotów o różnym przeznaczeniu. Pawilon ogrodowy jest właściwym wyborem, jeśli chcą Państwo stworzyć dekoracyjną i elegancką oazę dobrego samopoczucia w swoim ogrodzie, na przykład jako zamiennik altany ogrodowej lub pergoli. Z kolei namiot ekspresowy to idealne rozwiązanie do krótkotrwałego zastosowania jako namiot ogrodowy, na przykład na spontaniczne przyjęcie, grill lub jako osłona przeciwsłoneczna nad basenikiem lub piaskownicą. Z drugiej strony namioty imprezowe mogą stać dłużej niż namioty ekspresowe i są często wykorzystywane jako namioty na uroczystości rodzinne lub do bardzo pragmatycznych celów w ogrodzie (np. do zimowania roślin). Na naszej stronie informacyjnej „Namiot ogrodowy“ znajdą Państwo zestawienie namiotów imprezowych, namiotów ekspresowych i pawilonów ogrodowych w jednym.

Stelaż naszych modeli pawilonów jest zawsze wykonany z metalu. Jest to stal z powłoką antracytową lub aluminium z powłoką antracytową. Aluminium jest metalem o szczególnie wysokiej jakości i jest stosowane we wszystkich modelach Deluxe.

W modelach Soft-top plandeka dachowa wykonana jest z poliestru, w modelach Hard-top jest solidny dach z płyt poliwęglanowych. Namiot z twardym dachem może, podobnie jak pergola, stać przez cały rok. Oba typy pawilonów są oczywiście w 100% wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i odznaczają się szczególnie wysoką jakością. Więcej namiot wodoodpornych można znaleźć w sklepie internetowym Profinamiot.

W pawilonach ogrodowych Profinamiot jedna ściany boczne wykonane są z wysokiej jakości poliestru. Te ścianki nie mają okien. Jeśli szukają Państwo bardziej tymczasowego rozwiązania do ogrodu, w którym znajdują się również okna, polecamy nasze szczególnie szybkie w montażu namioty ekspresowe (plandeki z powlekanego poliestru) lub nasze namioty imprezowe (plandeki z PVC lub PE). Oczywiście w przypadku zamknięcia pawilonu można po prostu pozostawić jedną ścianę boczną otwartą.

To jesteśmy my: Profinamiot

Namioty ogrodowe o wymiarach 3x3

Chętnie doradzimy!

Tak duży wybór - który model jest najlepszy dla Państwa potrzeb?

Czekamy na Państwa telefon:

+48 71 716 69 55
Pon-Pt 8:30 - 17:30

  • 1*)
    Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.