bez podatku VAT

Hale namiotowe

Rozmiar
Kolor
Plandeka
Wszystkie filtry
173 Produkty
Sortowanie:
 
Strona 1 z 9

Podobne produkty

Namiot przemysłowy z paletami

Kup stabilne hale namiotowe

Oferujemy wyjątkowo stabilne hale namiotowe dla przemysłu, handlu, czy rolnictwa. Hale namiotowe Te duże w 100% wodoodporne i wyjątkowo wytrzymałe namioty przemysłowe z PCV nadają się świetnie do wykorzystania jako hale magazynowe do przechowywania towarów przez cały rok.

To co wyróżnia nasze hale namiotowe

Hala namiotowa zapewnia szybką i elastyczną powierzchnię magazynową, która jest doskonałą alternatywą dla konstrukcji stalowych, drewnianych, czy blaszanych. W porównaniu do masywnych konstrukcji, hala namiotowa jest wyjątkowo ekonomiczną alternatywą, która pozwala na długie użytkowanie, przy niskich kosztach. Hala przemysłowa jest dostosowana do całorocznego użytkowania, jest wyjątkowo stabilna i wytrzymała, a do tego jest relatywnie łatwa i szybka w montażu i demontażu. Z tego powodu doskonale nadaje się dla krótko, jak i długoterminowych projektów.

Konstrukcja

W Profinamiot oferujemy hale namiotowe w 3 klasach jakości: Outlander, Wikinger i Everest.  Dodatkowo hala magazynowa Everest o szerokości 12m wyposażona jest w konstrukcję kratownicową. Wszystkie wymienione wyżej hale namiotowe wykonane są ze stali w pełni ocynkowanej, dzięki czemu są w pełni zabezpieczone przed korozją i odporne na warunki atmosferyczne.

DTL- Hala namiotowa everest

Plandeka

Jeśli chodzi o plandekę, to w przypadku naszych hal namiotowych stawiamy na PCV. Plandeki PCV charakteryzują się gęstą siatką wewnętrzną, dzięki czemu plandeki te są niezwykle odporne na rozdarcia i trwałe. Wszystkie nasze plandeki z PVC  są wodoodporne, chronią przed promieniowaniem UV oraz nagłymi zmianami temperatur.

Plandeka PVC

Przegląd naszych linii

LiniaOutlanderWikingerEverestEverest z kartownicą
Rodzaj plandeki850 N
850 N
2300 N
2300 N
Wzmocnienia boczneTakTakTakTak
Wzmocnienie ściany szczytowej-od szerokości 6 mTakTak
Świetliki dachoweopcjonalnie---
StatykaopcjonalnieopcjonalnieTakTak

Całoroczne hale namiotowe odporne na zmiany pogody

Hale namiotowe są dostosowane do całorocznego użytkowania, ich wysokiej jakości plandeka jest w 100% wodoodporna, chroni przed promieniowaniem UV oraz nagłymi zmianami temperatur. Większość naszych hal namiotowych posiada 5-letnią gwarancję na zamkniętą, prawidłowo zamontowaną plandekę. Wykonane są z wyjątkowo grubego PVC z wewnętrzną, szczelną tkaniną kratową. W ofercie posiadamy również trudnopalną plandekę z certyfikatem.

Hale namiotowe wyposażone są w zestaw pasów mocujących, które w precyzyjny sposób zabezpieczają plandekę na stalowej konstrukcji. Gwarantuje to idealne dopasowanie i optymalną stabilność plandeki. Nasze hale namiotowe są zimoodporne i zapewniają całoroczną ochronę przed słońcem, wiatrem, deszczem i śniegiem. W pełni ocynkowane, solidne konstrukcje stalowe wytrzymują działanie czynników atmosferycznych i korozji. Wzmocnienia dachu, ścian bocznych i/lub ścian szczytowych zapewniają najwyższą możliwą stabilność.

Jak wybrać najlepszą bramę?

Nasze hale namiotowe wyposażone są w różne rodzaje wejść i bram. W zależności od typu namiotu proponujemy bramę na zamek błyskawiczny, podciąganą do góry lub przesuwną. Mogą Państwo wybrać odpowiednią bramę do swoich potrzeb.

Dla szybkiego dostępu niektóre z hal posiadają również praktyczne wejście osobowe. Wiele z naszych hali namiotowych posiada okna wentylacyjne na każdej ze ścian szczytowych, dla doskonałej cyrkulacji powietrza i świetnego klimatu wewnątrz hali. Nasze hale namiotowe wyposażone są każdorazowo w dwie bramy dla maksymalnej swobody użytkowania.

Hala namiotowa wejście

Warianty naszych bram

Brama zapinana na zamek błyskawiczny

Zapewnia maksymalne otwarcie do wyskości kalenicy. Łatwa i praktyczna w użytkowaniu z regulacją wysokości otwarcia. Bramy z zamkiem błyskawicznym oferujemy już od 3 m szerokości namiotu.

Brama podciągana do góry

Wytrzymała pociągana do góry brama dla wygodnego i szybkiego wejścia, może być zatrzymana na dowolnej wysokości. Zintegrowane poprzeczne wsporniki utrzymują zamkniętą bramę w stabilnej pozycji. Bramy podciągane do góry dostępne są do produktów od 3 m szerokości.

Brama przesuwna

Bardzo stabilna i odporna na wiatr. Wytrzymała 2 skrzydłowa brama przesuwna dzięki płynnie działającym aluminiowym szynom zapewnia wysoki komfort użytkowania. Bramy przesuwne dostępne są do produktów od 5 m szerokości.

Wskazówka:

Nasze największe hale namiotowe od 12 m szerokości, wyposażone są w bramę korbową. Dla wygodnego i szybkiego użytkowania, na każdej ścianie szczytowej znajduje się odporna na zużycie brama z mechanizmem podnoszącym, obsługiwana za pomocą korby mechanicznej.arostwa powiatowego.

  Hale namiotowe nie wymagają pozwolenia na budowę

  W wielu przypadkach instalacja tymczasowego obiektu budowlanego przeznaczonego do czasowego użytkowania nie wymaga pozwolenia na budowę, ponieważ nie jest on m.in. trwale połączony z gruntem. W przypadku wątpliwości dotyczących budowy tymczasowej konstrukcji bez pozwolenia na budowę, przed dokonaniem zakupu zalecamy zasięgnąć informacji u odpowiednich władz w wydziałach budownictwa i architektury danego starostwa powiatowego.

  Rozmiary naszych hal namiotowych

  Hale magazynowe oferujemy w wielu różnych rozmiarach -  od małych hal o szerokości od 3 m do dużych o szerokości 12 m. Do naszych bestsellerów należą hale namiotowe o rozmiarach 4x8 m, 6x8 m oraz 6x12 m, dużym powodzeniem cieszą się również duże hale przemysłowe w rozmiarach 8x20 m i 10x20 m i większe o szerokości powyżej 12 m wyposażone są dodatkowo w specjalną konstrukcję kratownicową gwarantujacą wysoką stabilność przy ekstrymalnych obciążeniach.

  Hale namiotowa o wysokości boku 3 m i większej

  Jak wybrać odpowiednią halę, która najlepiej nadaje się do Państwa potrzeb. Hala namiotowa o wysokości boku 3 m i większej idealnie sprawdzi się jako hala magazynowa, ponieważ oferuje dużo miejsca do przechowywania w tzw. wysokości. Jeśli jednak chcę Państwo używać produktu jako hali dla maszyn do przechowywania kilku ciągników lub pojazdów, zalecamy wybór modelu o większej szerokości i wysokości.

  Hale namiotowe o szerokości 12 m

  Namioty przemysłowe dostępne są w wielu rozmiarach, o szerokości od 3 m do ponad 12 m i długości do 20 m, zapewniając do 200 m² powierzchni użytkowej. Co więcej, modułowa konstrukcja daje jeszcze więcej możliwości, ponieważ namioty można łączyć ze sobą. Pozwala to na dostosowanie rozmiaru i kształtu hali namiotowej do potrzeb magazynowych Państwa firmy.

  Mobilność w hali namiotowej

  Dodatkową zaletą naszych tymczasowych hal namiotowych jest to, że można je przenosić. Dzięki temu konstrukcja może być czasowo zamontowana w miejscu, w którym jest potrzebna. Te tymczasowe budynki służą jako doskonałe magazyny dla firm przechowujących duże pojazdy, takie jak ciężarówki, wózki widłowe lub sprzęt budowlany. Wielkogabarytowe konstrukcje magazynowe mogą być również wykorzystywane do składowania towarów, przechowywania zapasów lub jako magazyn użytkowy dla sprzętu i mebli.

  Hala namiotowa outlander

  Montaż hali namiotowej

  Dzięki przejrzystej instrukcji i dobrze oznaczonym częściom montaż hali nie jest skomplikowany. Do montażu naszych hal przemysłowych nie jest potrzebny fundament ani specjalne wyposażenie. W przypadku budowy bardzo dużych hal do montażu dachu i kratownic mogą być potrzebne podnośnik lub wózek widłowy. Zabezpieczenia podłoża zależą od gruntu, na którym będzie stała hala.

  Hala namiotowa konstrukcja

  Obsługa klienta

  Jeśli mają Państwo pytania nasi eksperci od hal namiotowych z przyjemnością na nie odpowiedzą.

  Fachowe doradztwo

  service-michal

  Podobne produkty

  *1 Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.