bez podatku VAT
Zwycięskie ceny: dodatkowe -15 %!
Do 23.06.24 otrzymasz dodatkowe 15% zniżki na wszystkie namioty imprezowe.
sport15
15 %

Namioty imprezowe

Rozmiar
Kolor
Wysokość boków
Wszystkie filtry
334 Produkty
Sortowanie:
 
Strona 1 z 17

Podobne produkty

Akcesoria do namiotów imprezowych

W naszym asortymencie posiadamy wiele różnorodnych akcesoriów przeznaczonych dla namiotów imprezowych. Specjalnie zaprojektowane akcesoria doskonale poprawiają komfort użytkowania oraz stabilność naszych namiotów.

Akcesoria od A do Z

Najczęściej kupowane akcesoria:

Czyszczenie, pielęgnacja i naprawa:

Piknik rodziny w namiocie imprezowym

Kup namiot imprezowy

Namioty imprezowe nadają się idealnie do organizacji przyjęć oraz wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Można je wykorzystać przy organizacji imprez, targów lub jako zaplecze cateringowe. Namioty imprezowe są wodoodporne, mają wysoką ochronę przed promieniowaniem UV oraz stabilną konstrukcją. Sprawdzają się zatem doskonale zarówno w słoneczne, jak i pochmurne i deszczowe dni. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych produktów, a na pewno znajdziecie Państwo odpowiedni namiot dla Siebie.

Znajdź właściwy rozmiar namiotu imprezowego

Jakiej wielkości powinien być namiot imprezowy? Czy potrzebują Państwo małego czy dużego namiotu? Jeśli namiot ma pomieścić np. 50 gości, idealny będzie model o wymiarach 4x8 m. Jeśli planują Państwo mniejszą imprezę, na przykład na 30 osób, idealnie sprawdzi się namiot imprezowy o wymiarach 3x6 m. Ważnym aspektem jest również rozmieszczenie gości w namiocie.

W tym przypadku najlepiej w swoich obliczeniach posłużyć się praktyczną zasadą:

 • Na osobę stojącą należy przeznaczyć mniej więcej 0,5 metra kwadratowego.
 • Osoba siedząca na krześle potrzebuje ok. 0,7 metra kwadratowego.
 • Jeżeli do namiotu chcemy wstawić ławy piwne, musimy przeznaczyć ok. 0,8 m² na osobę.
 • Natomiast osoby siedzące przy stole będą potrzebować ok. 1 do 1,2 m² przestrzeni.

Profesjonalne namioty imprezowe w przystępnych cenach

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo namioty dostępne w różnych przedziałach cenowych oraz o różnym przeznaczeniu. Dużą rolę odgrywa materiał, z jakiego wykonany jest namiot oraz rodzaj konstrukcji. Namioty z plandeką PE będą zdecydowanie tańsze od namiotów PVC. Plandeka PVC jest grubsza i bardziej wytrzymała. Do profesjonalnego użytkowania zalecamy również plandeki trudnopalne z certyfikatem, mające doskonale zastosowanie w sektorach usługowych. Ważne są również elementy konstrukcji takie jak wzmocnienie dachu, rama podłogowa i wzmocnienia poprzeczne również wpływają na cenę namiotu imprezowego. Dzięki szerokiej gamie produktów i rozmiarów, na pewno znajdą Państwo namiot, który będzie odpowiadał potrzebom i budżetowi.

Charakterystyka naszych namiotow imprezowych

W naszej ofercie znajdują się dwie linie: FLEX i PRO w wielu rozmiarach. Dzielą się na sześć wariantów: Flex Light, FLEX Smart, FLEX Plus, PRO Smart, PRO Plus i PRO Ultra. Modele różnią się zarówno rodzajem plandeki, jak i konstrukcją. Linia FLEX ma lekką łatwą w transporcie i przechowywaniu plandekę PE idealną do krótkotrwałego użytkowania. Linia PRO wyposażona jest w solidną, odporną na warunki atmosferyczne plandekę PVC do regularnego i długotrwałego użytkowania.

Wytrzymała plandeka PVC

Wybór odpowiedniej plandeki

Jednym z najważniejszych elementów namiotu imprezowego jest zdecydowanie plandeka. Musi być ona wykonana z wodoodpornego materiału, aby zapewnić niezawodną ochronę podczas deszczu  oraz odporna na promienie UV, aby zagwarantować doskonałą ochronę przed słońcem.  W naszej ofercie znajdą Państwo namioty zarówno z plandeką z PVC jak i PE. Oba materiały różnią się pod względem trwałości i użytkowania.

  Najważniejsze różnice pomiędzy plandekami PVC i PE

  Plandeka PVC

  Materiał PVC

  • Waży prawie dwukrotnie więcej niż PE
  • Jest bardzo wytrzymały i trwały
  • W dotyku przypomina plandekę samochodów ciężarowych
  • Jest idealny do użytkowania przez cały rok
  Zobacz namioty imprezowe z PVC
  Plandeka PE

  Materiał PE

  • Jest lżejszy niż PVC
  • Zajmuje mało miejsca
  • Zwykle kosztuje mniej
  • Idealnie nadaje się do okazjonalnego użytkowania
  Zobacz namioty imprezowe z PE

  Całoroczne namioty imprezowe

  Jeśli jednak chcą Państwo korzystać z namiotów imprezowych również jesienią i zimą, zalecamy wyposażenie namiotu w dodatkowe wzmocnienia zwiększające wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Całoroczne namioty imprezowe są na tyle wytrzymałe, że potrafią sprostać podmuchom wiatru, wahaniom temperatury, a nawet opadom śniegu.  Tylko taki rodzaj wzmocnionego namiotu imprezowego jest trwały i dlatego może być pozostawiony na zewnątrz przez dłuższy czas.

  Wskazówka:

  Aby w pełni korzystać w sezonie jesieno-zimowym np. na jarmarkach świątecznych zalecamy zakup wysokiej jakości namiotów imprezowych z linii PRO Plus i PRO Ultra. Wyposażone są one ramę podłogową, jak i szereg wzmocnień w części dachowej oraz odporną na minusowe temperatury plandekę PCV.

   Dobrze wiedzieć:

   Więcej szczegółów oraz wskazówek znajdziecie Państwo w dostarczonej wraz z namiotem instrukcji montażu lub przykładowym filmie np. Montaż namiotu imprezowego 4x8 m.

    Najczęściej zadawane pytania

    Lepiej wynająć czy kupić namiot imprezowy?

    Jak ogrzać namiot imprezowy?

    Ile kosztuje namiot imprezowy?

    Obsługa klienta

    Jeśli nadal nie znaleźli Państwo odpowiedniego namiotu lub jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące plandeki, ochrony UV lub koloru ścian bocznych, zapraszamy do kontaktu.

    Fachowe doradztwo

    service-michal

    Podobne produkty

    *1 Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.