bez podatku VAT

Namioty magazynowe

Rozmiar
Kolor
Cena
Wszystkie filtry
142 Produkty
Sortowanie:
 
Strona 1 z 8

Podobne produkty

Namiot magazynowy szary

Kup solidny namiot magazynowy

Namioty magazynowe, zwane również  „namiotami przemysłowymi", są łatwe w montażu, w 100% wodoodporne i odporne na promieniowanie UV. To idealne rozwiązanie zarówno do tymczasowego, jak i dłuższego użytkowania. Zamów namiot magazynowy i wykorzystaj go między innymi jako zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych magazyn, warsztat lub garaż. Jeśli chcieliby Państwo rozszerzyć powierzchnię magazynową lub roboczą, w każdej chwili namiot można rozbudować za pomocą odpowiednich zestawów łączących.

Wysoka elastyczność i mobilność

W naszej ofercie znajdą Państwo namioty magazynowe od 3 m do 8 m szerokości i wysokości ścian bocznych od 2 m do po 4 m. Nasze namioty magazynowe są przystosowane również do całorocznego użytkowania. Wszystkie konstrukcje są zabezpieczone antykorozyjne dzięki pełnemu ocynkowaniu. Dzięki swojej wytrzymałości i stabilności nasze namioty magazynowe są doskonałą alternatywą dla stałych konstrukcji.

Jakość naszych namiotów

Namioty magazynowe oferujemy w 3 liniach jakościowych: Economy, Premium i Professional. Niezależnie od klasy jakości,  wszystkie trzy rozwiązania w zakresie mobilnego magazynowania zapewniają skuteczną ochronę przed wiatrem i złą pogodą. Wszystkie części stalowe są w pełni ocynkowane i tym samym zabezpieczone przed korozją. Plandeka namiotów magazynowych wykonana jest wyłącznie z trwałego PVC, jest w 100% wodoodporna i zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UV.

Namiot magazynowy możliwości wejscia

Nasze linie

Nasze linie Namioty z linii Economy to solidna klasa kompaktowa. Zestaw składa się z mocnej plandeki PVC o odporności na rozerwanie 700 N oraz w pełni ocynkowanego stelaża stalowego. Konstrukcja jakości Premium, Professional posiada ponadto ramę podłogową oraz wzmocnienia dachu. W tych wariantach oferujemy plandeki PVC odporne na rozerwanie 700 N  do 1400 N . Namioty magazynowe z linii Professional charakteryzują się wyjątkowo stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Namioty magazynowe Professional oferujemy  z wysokością ścian bocznych od 2 do 4 m. Pozwala to na optymalne wykorzystanie nawet bardzo małych powierzchni.

Namioty magazynowe, które mogą być używane przez cały rok

Namioty magazynowe do całorocznego użytkowania muszą być solidne, wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Nasze namioty wytrzymują temperatury od -20 do +50 °C. W pełni ocynkowana konstrukcja i plandeka wykonana z trudnego do rozerwania PVC oraz odpowiedni system mocowania do podłoża zapewniają niezbędną stabilność. Na potrzeby określenia dokładnych granic wytrzymałości namiotów zalecamy zakup zestawu statycznego z pełnym zapisem maksymalnych obciążeń.  (dostępne dla namiotów od 2,6 m wysokości ściań bocznych).

Zwiększona stabilność

Zestaw przeciwburzowy to obowiązkowy element wyposażenia namiotu poprawiający jego stabilność i wytrzymałość. Zestaw przeciwburzowy do namiotów składa się z wytrzymałych pasów naciągających oraz odpowiedniego zabezpieczenia do podłoża. W zależności od rodzaju podłoża są to profesjonalne gwoździe lub kotwy mocujące.

Namiot magazynowy z zestawem przeciwburzowym

Gwarantowana maksymalna stabilność

Najwyższą stabilność zapewnia pakiet Bezpieczeństwa Plus, który w przypadku linii Professional gwarantuje statyka zaprojektowana przez niemieckie biuro inżynieryjne. Dzięki temu pakietowi zyskują Państwo dodatkową gwarancję, że namiot wytrzyma silny wiatr oraz obciążenia - dokładne obliczenia znajdują się w specyfikacjach dotyczących konkretnego produktu w punkcie "statyka". Ponadto konstrukcja jest wzmocniona za pomocą specjalnych lin stalowych, wzmocnionych pasów napinających z grzechotkami oraz mocowania do podłoża składającego się w zależności od rodzaju grunt z profesjonalnych gwoździ mocujących lub kotew.

Pakiet bezpieczeństwa Plus

Małe i duże namioty magazynowe

Jak wybrać właściwy rozmiar

Zanim zdecydują się Państwo na zakup namiotu magazynowego, zalecamy zmierzyć i zaplanować ile powierzchni magazynowej będziecie Państwo potrzebować. Może okazać się, że, potrzebujecie Państwo namiotu magazynowego o wysokości boku 3 m lub więcej? W tym przypadku najlepszym wyborem będzie namiot z serii Professional, który oferuje także dużo miejsca pod dachem, dzięki czemu można bezpiecznie i oszczędzając miejsce przechowywać wiele towarów.

Dobrze wiedzieć:

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szeroką gamę namiotów magazynowych w wielu rozmiarach. Małe namioty magazynowe oferowane w rozmiarze już od 3x2 m doskonale sprawdzają się do przechowywania grilla, kosiarki lub sprzętu ogrodniczego. Jeśli zdecydują się Państwo zdemontować ściany boczne, namiot będzie można z powodzeniem wykorzystać jako zadaszenie np. do prac ogrodowych. Duże namioty magazynowe idealnie nadają się do użytku komercyjnego lub jako ochrona maszyn czy namiot roboczy. Do naszych bestsellerów należą namioty magazynowe w rozmiarach  3x6 m, 4x6 m oraz 4x8 m. Inne popularne rozmiary to namioty magazynowe 5x8 m, 6x12 m.

  Montaż namiotu magazynowego

  Nasze produkty wyróżnia szybki montaż. Wystarczą 2-3 osób do pomocy i dołączone do namiotu podstawowe narzędzia oraz szczegółowa instrukcja montażu krok po kroku. Korzystając z instrukcji montażu, w pierwszej kolejności należy rozpakować wszystkie pojedyncze części (takie jak rury i śruby), segregując je w grupy. Zaczynamy od montażu dachu, poszczególne elementy konstrukcji skręcane są śrubami i zabezpieczane nakrętkami motylkowymi. Następnie należy przymocować dach do reszty konstrukcji i zawiesić ściany boczne. Dzięki łatwemu montażowi szybko stworzą Państwo zabezpieczoną przestrzeń do przechowywania towarów. Więcej szczegółów i wskazówek można znaleźć w dostarczonej instrukcji montażu krok po kroku lub przykładowym filmie np. dla namiotu magazynowego 4x8 m.

  Namiot magazynowy mocowanie do podloża

  Najczęściej zadawane pytania

  Kupić używany czy nowy namiot magazynowy?

  Czy namioty magazynowe wymagają pozwolenia ?

  Mają Państwo pytania?

  Fachowe doradztwo

  service-michal

  Podobne produkty

  *1 Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.