Szanowni klienci, w dniu 20.05.2024 nasz dział obsługi klienta będzie niestety niedostępny. Nadal jednak można składać zamówienia w naszym sklepie internetowym.

bez podatku VAT

Akcesoria

184 Produkty
Sortowanie:
 
Strona 1 z 10
Torby ciężarkowe

Akcesoria i części zamienne

W Profinamiot znajdziecie Państwo wiele akcesoriów do namiotów magazynowych, namiotów imprezowych i pawilonów ogrodowych oraz namiotów ekspresowych, szczególnie przydatnych do poprawy komfortu, zwiększenia stabilności i przeprowadzania napraw.

Akcesoria od A do Z

Jeśli potrzebują Państwo więcej światła w namiocie, mogą Państwa zainteresować ściany szczytowe z oknami. Potrzebują Państwo więcej stabilności w namiocie, możemy Państwu zaoferować dodatkową ramę podłogową lub mocowanie w podłożu. Dzięki rynnom łączącym namioty mogą być bez trudu łączone – świetny sposób na powiększenie namiotu. Od ogrzewania po specjalne środki czyszczące PVC- na naszej stronie znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów.


Jak zamówić części zamienne

Jeżeli potrzebują Państwo części zamiennej dla swojego namiotu, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego "części zamienne", aby uzyskać naszą pomoc.  W naszym magazynie posiadamy ok. 100 tys. części do natychmiastowej wysyłki.

  Akcesoria dla zwiększenia komfortu namiotu

  Kto pragnie zindywidualizować swój namiot, dzięki naszym akcesoriom, ma szerokie pole do popisu. Dzięki odpowiednim akcesoriom, wnętrze namiotu można podzielić na kilka pomieszczeń lub namiot po prostu powiększyć. Jeżeli chcą Państwo zaoferować ogrzany namiot swoim gościom w mroźne dni, u nas znajdą Państwo specjalne urządzenie grzewcze.

  Wejścia do namiotów

  Oferujemy dwa specjalne produkty dla nowych aranżacji wejść: jednym z nich jest tzw. wejście arabskie. Służy ono jako otwarte zadaszenie namiotu i doskonale chroni przed złą pogodą palaczy i osoby, które chcą zaczerpnąć świeżego powietrza. Kolejne to specjalne panele boczne z zamkiem błyskawicznym, bardzo łatwe w otwieraniu i zamykaniu. W ten sposób uzyskujemy boczne wejście bez konieczności demontowania bocznego panelu.

  Wejście do namiotu

  Ściany szczytowe z oknami

  Jasne przestrzenie dobrze wpływają na nasze samopoczucie i również na naszą pracę. Z tego powodu na naszej stronie dostępne są ściany szczytowe z oknami lub przezroczyste ściany szczytowe. Ściany szczytowe z oknami są zaprojektowane na imprezy czy wystawy, aby móc w pełni pokazać wdzięk i przytulność naszego namiotu. Transparentne ściany szczytowe, choć wpuszczają dużo światła do namiotu, nie pozwalają ciekawskim oczom zaglądać do środka. Jest to dużą zaletą, gdy np. pracujemy w namiocie, czy przechowujemy towary. Obydwa produkty otwierane są na zamki błyskawiczne, dzięki czemu uzyskujemy szybki i wygodny dostęp do wnętrza.

  Ściana szczytowa z oknami

  Ogrzewanie

  Jest koniecznością podczas zimnych dni. Dzięki kompaktowej Dmuchawie gazowej o sile 10 kW w kilka minut w namiocie zapanuje przyjemna atmosfera. Dmuchawa działa na propab-butan i może być używana do nagrzewania i suszenia na budowach, czy w gospodarstwach rolnych.

  Dmuchawa gazowa

  Trudnopalne ścianki działowe

  Dzięki przedzieleniu wnętrza namiotu, mamy większe możliwości jego użytkowania. Można oddzielić kuchnię od części jadalnej tudzież biuro sprzedaży od magazynu. Ścianka oferuje wiele rozwiązań. Montaż ścianek jest łatwy dzięki dołączonym do zestawu gumkom zaciskowym, które zabezpieczają ścianę na konstrukcji. Plandeka PVC jest trudnopalna.

  Trudnopalna ściana działowa

  Poprawienie stabilności namiotu

  Nie zawsze trzeba kupować cały nowy namiot. Czasami wystarczy dokupić tylko nowe akcesoria, aby nasz namiot stawił czoła kolejnym wyzwaniom. Z następującymi akcesoriami mogą Państwo poprawić stabilność i odporność swojego namiotu na niekorzystne warunki pogodowe.

  Mocowanie do podłoża: 

  Mocowanie namiotu do podłoża odgrywa bardzo ważną rolę przy zwiększeniu stabilizacji konstrukcji. Profinamiot oferuje wiele rozwiązań, w zależności na jakim podłożu będą stawiać Państwo namiot. Śledzie (do 60 cm długości) umiejscawiamy głęboko w miękkim podłożu, aby zapewnić perfekcyjne zabezpieczenie. Do twardego podłoża polecamy kotwice mocujące. Te metalowe kołki, z funkcją rozszerzania, gdy znajdują się już w podłożu, pewnie zakotwiczają się w twardych nawierzchniach, tj. beton. Dla krótkotrwałych rozwiązań, takich jak targi, polecamy specjalne stopy z metalu, zabezpieczone za pomocą obciążających płyt, w celu pewnego, tymczasowego zamocowania namiotu.

  Zestaw przeciwburzowy:

  Aby polepszyć bezpieczeństwo swojego namiotu, niezbędnym elementem jest zestaw przeciwburzowy. Dbają one o stabilne zabezpieczenie namiotu nawet przy mocnym wietrze i złej pogodzie, dzięki dodatkowemu mocowaniu do podłoża, dostosowanemu do odpowiedniego rodzaju. Oprócz mocowania do podłoża zestaw przeciwburzowy posiada również liny napinające, wykonane z bardzo mocnego materiału. Mocuje się je za pomocą grzechotek w rogach namiotu lub zabezpiecza się nimi również dach, mocując pasy po obu stronach w podłożu.

  Kotwice i gwoździe mocujące

  Pakiet Bezpieczeństwa Plus:

  Profinamiot oferuje pakiet najlepszych narzędzi do polepszenia stabilności namiotu. Pakiet Bezpieczeństwa Plus składa się z trzech części:

  • Specjalnie zaprojektowany system linek stalowych, dla usztywnienia konstrukcji
  • Szerokie, solidne pasy naciągające z grzechotkami, które zabezpieczają pewnie plandekę na konstrukcji
  • Specjalne mocowanie do podłoża dopasowanego do każdego typu podłoża. Dbają one o optymalne mocowanie namiotu w podłożu

  Dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa Plus, polepszamy stabilność i wytrzymałość naszego namiotu nawet przy złej pogodzie i silnym wietrze.

  Pakiet Bezpieczeństwa Plus

  Akcesoria do łączenia kilku namiotów

  Rynna łącząca

  Pojedyncze namioty można zespoić dzięki rynnie łączącej. Pozwala nam to na łatwe powiększenie potrzebnej nam przestrzeni namiotowej. Jak to działa, przeczytają Państwo w naszym artykule: "Powiększanie namiotów imprezowych". Rynna łącząca montuje się na konstrukcji za pomocą gumek zaciskowych dołączonych do zestawu. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału PVC.

  Rynna łącząca

  Rama podłogowa

  W pełni ocynkowana rama podłogowa stabilizuje konstrukcje i polepsza stabilność pod wieloma względami. Rama nie musi być montowana na wejściu, jeśli tego nie chcemy. Średnica rurek ramy podłogowej to 38mm.

  Rama podłogowa

  Akcesoria do pielegnacji i naprawy namiotu

  Kto utrzymuje porządek, oszczędza czas i pieniądze! To dotyczy również namiotów. Na stronie Profinamiot znajdą Państwo liczne akcesoria, do magazynowania, pielęgnacji i naprawy namiotu.

  Środek czyszczący PVC/PE

  Plandekę należy czyścić nie tylko ze względów estetycznych, ale również pielęgnacyjnych. Dobrze wyczyszczona plandeka jest bardziej odporna na wpływy atmosferyczne i dłuższy czas może nam służyć. Dzięki naszemu wysoko zasadowemu środkowi czyszczącemu usuną Państwo bez trudu mocne zabrudzenia na plandece PVC lub PE. Już nieduża ilość wyczyści plamy po tłuszczu, trawie czy sadzy.

  Środek czyszczący PVC/PE

  Zestaw naprawczy

  Jeśli chcemy natychmiastowo naprawić drobne uszkodzenia w naszym namiocie, możemy zaoszczędzić sobie problemu dzięki dwóm zestawom naprawczym, które oferuje strona Profinamiot: zestaw do naprawy oczek z 20 mosiężnymi oczkami i narzędziem zaciskającym, oraz specjalny zestaw naprawczy, z mosiężnymi oczkami, próbkami materiału PVC, specjalnym klejem etc. Oprócz tego, zestaw wyposażony jest w specjalne narzędzia jak: narzędzie do zaciskania oczek, młotek, nóż do cięcia oraz inne.

  Zestaw naprawczy

  Gumki zaciskowe

  Rola gumek zaciskowych jest często niedoceniana. Są one jednak niezmierne ważne, aby chronić plandekę przed porywami wiatru. Ich elastyczna struktura zmniejsza napięcie na mosiądzowe oczka i plandekę. Brakujące lub zużyte gumki zaciskowe powinny być szybko zastąpione, aby powierzchnia nacisku wiatru nie zwiększyła się. Ważne: Prosimy pod żadnym pozorem nie używać sztywnych mocowań, które mogą powodować zniszczenie plandeki przy mocnym wietrze.

  Gumki zaciskowe

  Zestaw toreb

  Porządek jest połową życia. Z naszym zestawem toreb mogą Państwo uporządkować wszystkie części i nic się na pewno nie zgubi. Solidne torby są wykonane z odpornego na wodę i brudzenie materiału Oxford. Specjalnie zaprojektowane do magazynowania i transportowania namiotu.

  Zestaw toreb

  Mają Państwo pytania?

  Fachowe doradztwo

  service-michal
  *1 Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.