FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
  • 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI
  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
  • FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55

Akcesoria

Akcesoria od A do Z

Akcesoria do namiotów ekspresowych
Akcesoria do namiotów ekspresowych

Wzbogać swój zestaw akcesoriów do namiotów ekspresowych! Tutaj znajdziesz liczne dodatki. Przedstawiamy akcesoria nadające stylu, komfortu i bezpieczeństwa Państwa namiotom.

Pakiet Bezpieczeństwa Plus
Pakiet Bezpieczeństwa Plus

Pakiet Bezpieczeństwa Plus został zaprojektowany przez niemieckie biuro inżynieryjne. Podwyższa on stabilność namiotów i wyposaża produkty jakości Professional i Professional Plus w wyliczenia statyczne.

Zestawy toreb
Zestawy toreb

Wysokiej jakości markowe torby z uchwytem z trwałego materiału typu Oxford z wodoodpornym pokryciem i zamkami błyskawicznymi nadają się idealnie do zapakowania stelaży i plandek.

Gumki zaciskowe
Gumki zaciskowe

Gumki zaciskowe składają się z solidnej kuli plastikowej i mocnej liny gumowej. Służą one do wzmacniania elementów bocznych i szczytowych i są dostępne w różnych długościach.

Ochrona przeciwburzowa
Ochrona przeciwburzowa

Zestaw przeciwburzowy idealnie nadaje się do mocowania namiotu do podłoża. Składa się z solidnych pasów napinających z bardzo trwałego materiału kompozytowego oraz z mocnych gwoździ (długość: 60 cm) i kotwic o wysokiej sile uciągu.

Rynna łącząca/Rynna deszczowa
Rynna łącząca/Rynna deszczowa

Nasze rynny łączące stanowią idealne rozwiązanie umożliwiające połączenie kilku namiotów w jeden. Rynny te zapewniają jednocześnie odpływ wody deszczowej pomiędzy dwoma sąsiadującymi namiotami.

Wejścia
Wejścia

Nasza oferta charakteryzuje się bogactwem rozwiązań, stylów i wzornictwa wejść do namiotów. W zależności od potrzeb mogą one być umiejscowione na ścianie szczytowej lub bocznej.

Ściany szczytowe z oknami
Ściany szczytowe z oknami

Tym, którzy chcą zapewnić przejrzystość i wyjątkowy wygląd wejścia, oferujemy ściany szczytowe z oknami. Niezależnie od tego, czy okna będą zamknięte, czy otwarte, ich obecność spowoduje, że przestrzeń wewnątrz namiotu będzie pełna naturalnego światła.

Mocowanie do podłoża
Mocowanie do podłoża

Specjalne stopki, gwoździe i kotwice z metalu mogą być używane we wszystkich dostępnych pawilonach i namiotach imprezowych. Ich zastosowanie zapewnia namiotom dużą stabilność, zarówno na twardej, jak i na miękkiej powierzchni.

Zestawy naprawcze
Zestawy naprawcze

Zestawy naprawcze są przeznaczone dla wszystkich popularnych namiotów. Natychmiastowa naprawa namiotu w przypadku drobnych uszkodzeń. Dzięki tym akcesoriom naprawa nie będzie już problemem, niezależnie od tego, czy chodzi o rozdarty materiał PVC czy uszkodzone oczka.

Rama podłogowa
Uniwersalna rama podłogowa

Chcesz wyposażyć swój namiot w ramę podłogową? Żaden problem! Gwarantujemy, że uniwersalna rama sprawdzi się idealnie. Uniwersalną ramę podłogowa można wykorzystać zarówno do podłoża z ziemi, jak i z betonu.

Ściany działowe, trudnopalne
Ściany działowe, trudnopalne

Ściany działowe umożliwiają podzielenie namiotu na różne strefy. Można je szybko zamontować w namiocie za pomocą dołączonych gumek zaciskowych i indywidualnie zamykać i otwierać za pomocą zamków błyskawicznych.

Środek czyszczący PVC/PE
Środek czyszczący PVC/PE

Do czyszczenia namiotów PVC lub polietylenowych polecamy nasz specjalny środek czyszczący PVC/PE. Wysoko zasadowy środek czyszczący zapewnia delikatną pielęgnację wszystkich powierzchni wodoodpornych. Bez trudu usuwa najtrudniejsze zabrudzenia.

Ogrzewanie
Ogrzewanie

Kompaktowy palnik gazowy Güde (propan-butan) to rozwiązanie uniwersalne. Używany jest do ogrzewania i suszenia na budowach, w gospodarstwach rolnych i w magazynach (wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach).

Części zamienne: plandeki i stelaże

Jeżeli uszkodzeniu uległo złącze, rura stalowa lub cała rama podstawy, lub jeśli potrzebna jest nowa plandeka, Profinamiot oferuje szybką pomoc. Posiadamy w magazynie ponad 55.000 części zamiennych i akcesoriów.

Na podstawie numeru artykułu, który znajduje się w instrukcji montażu, możesz łatwo zidentyfikować część stelaża, którą chcesz wymienić.


(jesli możliwe, nr. rachunku)

Potrzebne części zamienne

(zgodnie z instrukcją montażu)


Wypełnić pola oznaczone symbolem*

Fachowe doradztwo

Mają Państwo pytania?

Dział obsługi klienta

+48 71 716 69 55

Poniedziałek - Piątek 8.30 - 17.30
Kontakt@profinamiot.pl

Chat

Poniedziałek - Piątek 8.30 - 17.30

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Nasz zespół ekspertów skontaktuje się z Państwem jak najszybciej.

Akcesoria & Części zamienne

Profinamiot oferuje liczne akcesoria dla całego namiotu: zestawy toreb, ścianki działowe oraz pozostałe. Jeśli potrzebują Państwo więcej światła w namiocie, mogą Państwa zainteresować ściany szczytowe z oknami. Potrzebują Państwo więcej stabilności w namiocie, możemy Państwu zaoferować dodatkową ramę podłogową lub mocowanie w podłożu. Dzięki rynnom łączącym namioty mogą być bez trudu łączone – świetny sposób na powiększenie namiotu. Od ogrzewania po specjalne środki czyszczące PVC- znajdą Państwo na naszej stronie szeroki asortyment akcesoriów.

Jeżeli potrzebują Państwo części zamiennej dla swojego namiotu, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego "części zamienne", aby uzyskać naszą pomoc. Profinamiot posiada w swoim magazynie ok. 100 tys. części do natychmiastowej wysyłki. Dzięki temu szybko reagujemy na Państwa potrzeby.

Posiadamy wiele różnorodnych akcesoriów dla namiotów imprezowych i magazynowych. Doskonałe do poprawienia komfortu, stabilności, oraz pielęgnacji namiotów. Pod spodem przedstawiamy poszczególne akcesoria.

Akcesoria do zwiększenia komfortu namiotu

Akcesoria do konstrukcji namiotu

Kto pragnie zindywidualizować swój namiot, dzięki naszym akcesoriom, ma szerokie pole do popisu. Dzięki odpowiednim akcesoriom, wnętrze namiotu można podzielić na kilka pomieszczeń lub namiot po prostu powiększyć. Jeżeli chcą Państwo zaoferować ogrzany namiot swoim gościom w mroźne dni, u nas znajdą Państwo specjalne urządzenie grzewcze. Kolejne akcesoria do polepszenia komfortu w naszym namiocie znajdą Państwo na naszej stronie.

Wejścia do namiotu: Oferujemy dwa specjalne produkty dla nowych aranżacji wejść: jednym z nich jest tzw. wejście arabskie. Służy ono jako otwarte zadaszenie namiotu i doskonale chroni przed złą pogodą palaczy i osoby, które chcą zaczerpnąć świeżego powietrza. Kolejne to specjalne panele boczne z zamkiem błyskawicznym, bardzo łatwe w otwieraniu i zamykaniu. W ten sposób uzyskujemy boczne wejście bez konieczności demontowania bocznego panelu.

Zubehoer fuer die Zeltgestaltung

Ściany szczytowe z oknami i ściany szczytowe transparentne: Jasne przestrzenie dobrze wpływają na nasze samopoczucie i również na naszą pracę. Z tego powodu na naszej stronie dostępne są ściany szczytowe z oknami lub przezroczyste ściany szczytowe. Ściany szczytowe z oknami są zaprojektowane na imprezy czy wystawy, aby móc w pełni pokazać wdzięk i przytulność naszego namiotu. Transparentne ściany szczytowe, choć wpuszczają dużo światła do namiotu, nie pozwalają ciekawskim oczom zaglądać do środka. Jest to dużą zaletą, gdy np. pracujemy w namiocie, czy przechowujemy towary. Obydwa produkty otwierane są na zamki błyskawiczne, dzięki czemu uzyskujemy szybki i wygodny dostęp do wnętrza.

Ogrzewanie: jest koniecznością podczas zimnych dni. Dzięki kompaktowej Dmuchawie gazowej o sile 10 kW w kilka minut w namiocie zapanuje przyjemna atmosfera. Dmuchawa działa na propab-butan i może być używana do nagrzewania i suszenia na budowach, czy w gospodarstwach rolnych.

Ogniotrwałe ścianki działowe: Dzięki przedzieleniu wnętrza namiotu, mamy większe możliwości jego użytkowania. Można oddzielić kuchnię od części jadalnej tudzież biuro sprzedaży od magazynu. Ścianka oferuje wiele rozwiązań. Montaż ścianek jest łatwy dzięki dołączonym do zestawu gumkom zaciskowym, które zabezpieczają ścianę na konstrukcji. Plandeka PVC o grubości 500 g/m2 jest ogniotrwała.

Udoskonalenie namiotu oraz dostosowanie go do swoich potrzeb

Akcesoria do polepszenia stabilności namiotu.

Nie zawsze trzeba kupować cały nowy namiot. Czasami wystarczy dokupić tylko nowe akcesoria, aby nasz namiot stawił czoła kolejnym wyzwaniom. Z następującymi akcesoriami mogą Państwo poprawić stabilność i odporność swojego namiotu na niekorzystne warunki pogodowe. Mocowanie do podłoża: Mocowanie namiotu do podłoża odgrywa bardzo ważną rolę przy zwiększeniu stabilizacji konstrukcji. Profinamiot oferuje wiele rozwiązań, w zależności na jakim podłożu będą stawiać Państwo namiot. Śledzie (do 60 cm długości) umiejscawiamy głęboko w miękkim podłożu, aby zapewnić perfekcyjne zabezpieczenie. Do twardego podłoża polecamy kotwice mocujące. Te metalowe kołki, z funkcją rozszerzania, gdy znajdują się już w podłożu, pewnie zakotwiczają się w twardych nawierzchniach, tj. beton. Dla krótkotrwałych rozwiązań, takich jak targi, polecamy specjalne stopy z metalu, zabezpieczone za pomocą obciążających płyt, w celu pewnego, tymczasowego zamocowania namiotu.

Zestawy przeciwburzowe: Aby polepszyć bezpieczeństwo swojego namiotu, niezbędnym elementem jest zestaw przeciwburzowy. Dbają one o stabilne zabezpieczenie namiotu nawet przy mocnym wietrze i złej pogodzie, dzięki dodatkowemu mocowaniu do podłoża, dostosowanemu do odpowiedniego rodzaju. Oprócz mocowania do podłoża zestaw przeciwburzowy posiada również liny napinające, wykonane z bardzo mocnego materiału. Mocuje się je za pomocą grzechotek w rogach namiotu lub zabezpiecza się nimi również dach, mocując pasy po obu stronach w podłożu.

Pakiet bezpieczeństwa Plus: Profinamiot oferuje pakiet najlepszych narzędzi do polepszenia stabilności namiotu. Pakiet Bezpieczeństwa Plus składa się z trzech części:

  • Specjalnie zaprojektowany system linek stalowych, dla usztywnienia konstrukcji
  • Szerokie, solidne pasy naciągające z grzechotkami, które zabezpieczają pewnie plandekę na konstrukcji
  • Specjalne mocowanie do podłoża dopasowanego do każdego typu podłoża. Dbają one o optymalne mocowanie namiotu w podłożu

Dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa Plus, polepszamy stabilność i wytrzymałość naszego namiotu nawet przy złej pogodzie i silnym wietrze.

Łączenie namiotów

Zaprojektowana do zespajania namiotów: rynna łącząca.

Rynna łącząca/deszczowa: Pojedyncze namioty można zespoić dzięki rynnie łączącej. Pozwala nam to na łatwe powiększenie potrzebnej nam przestrzeni namiotowej. Jak to działa, przeczytają Państwo w naszym artykule: "Powiększanie namiotów imprezowych". Rynna łącząca montuje się na konstrukcji za pomocą gumek zaciskowych dołączonych do zestawu. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału PVC.

Rama podłogowa: W pełni ocynkowana rama podłogowa stabilizuje konstrukcje i polepsza stabilność pod wieloma względami. Rama nie musi być montowana na wejściu, jeśli tego nie chcemy. Średnica rurek ramy podłogowej to 38mm.

Magazynowanie, pielegnacja i naprawa namiotu

Akcesoria do czyszczenia, naprawy i magazynowania namiotów

Kto utrzymuje porządek, oszczędza czas i pieniądze! To dotyczy również namiotów. Gdy trzymają Państwo wszystkie części razem, nie muszą Państwo potem ich szukać, czy domawiać kolejnych. Można nawet pójść krok dalej i powiedzieć: Kto dba o swój namiot, będzie się nim długo cieszył. Na stronie Profinamiot znajdą Państwo liczne akcesoria, do magazynowania, pielęgnacji i naprawy namiotu.

Środek czyszczący PVC/PE: Plandekę należy czyścić nie tylko ze względów estetycznych, ale również pielęgnacyjnych. Dobrze wyczyszczona plandeka jest bardziej odporna na wpływy atmosferyczne i dłuższy czas może nam służyć. Dzięki naszemu wysoko zasadowemu środkowi czyszczącemu usuną Państwo bez trudu mocne zabrudzenia na plandece PVC lub PE. Już nieduża ilość wyczyści plamy po tłuszczu, trawie czy sadzy.

Zestaw Naprawczy: Jeśli chcemy natychmiastowo naprawić drobne uszkodzenia w naszym namiocie, możemy zaoszczędzić sobie problemu dzięki dwóm zestawom naprawczym, które oferuje strona Profinamiot: zestaw do naprawy oczek z 20 mosiężnymi oczkami i narzędziem zaciskającym, oraz specjalny zestaw naprawczy, z mosiężnymi oczkami, próbkami materiału PVC, specjalnym klejem etc. Oprócz tego, zestaw wyposażony jest w specjalne narzędzia jak: narzędzie do zaciskania oczek, młotek, nóż do cięcia oraz inne.

Optymalna ochrona przed wiatrem: gumki zaciskowe.

Gumki zaciskowe: Rola gumek zaciskowych jest często niedoceniana. Są one jednak niezmierne ważne, aby chronić plandekę przed porywami wiatru. Ich elastyczna struktura zmniejsza napięcie na mosiądzowe oczka i plandekę. Brakujące lub zużyte gumki zaciskowe powinny być szybko zastąpione, aby powierzchnia nacisku wiatru nie zwiększyła się. Ważne: Prosimy pod żadnym pozorem nie używać sztywnych mocowań, które mogą powodować zniszczenie plandeki przy mocnym wietrze.

Zestaw toreb: Porządek jest połową życia. Z naszym zestawem toreb mogą Państwo uporządkować wszystkie części i nic się na pewno nie zgubi. Solidne torby są wykonane z odpornego na wodę i brudzenie materiału Oxford. Specjalnie zaprojektowane do magazynowania i transportowania namiotu.

Istnieje wiele możliwości regeneracji nawet starego i zużytego namiotu. Kto o swój namiot dba, będzie mógł się nim cieszyć przez wiele nadchodzących sezonów. Na stronie Profinamiot znajdą Państwo odpowiedni asortyment akcesoriów namiotowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony.