FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
  • 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI
  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
  • FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
Różne pawilony o wymiarach 3x3 metry

Oferuje miejsce dla
ok.18 ok.13

Wysoka jakość Profinamiot

100% wodoodporny,
Stabilny i odporny na rózne warunki atmosferyczne

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UV

Namiot ogrodowy 3x3 m: Uniwersalna wielkość

Czy wiedzą Państwo, że rozmiar 3x3m jest najlepiej sprzedającym się rozmiarem namiotów? Należą do nich namioty ogrodowe, namioty ekspresowe, a także namioty imprezowe. Oczywiście nie jest to przypadek: rozmiar 3x3 m jest wystarczająco duży, aby pomieścić 18 stojących osób, jednocześnie na tyle poręczny, że można go szybko i łatwo przetransportować i rozstawić przy pomocy zaledwie kilku osób. Tak więc dla większości zastosowań (przyjęcia, biwaki, grille, relaks w ogrodzie...) 3x3 m jest optymalnym rozmiarem. W ofercie Profnamiot z pewnością znajdą Państwo idealny model pawilonu dla swoich potrzeb!

Na każdą okazję: namioty ogrodowe o wymiarach 3x3 m

Jakość od Profinamiot

Raz zbudowany i zaraz zepsuty? Coś takiego nie wchodzi w grę! Profinamiot przykłada najwyższą wagę do jakości w najlepszej cenie. Więc jeśli chcą Państwo kupić pawilon w przystępnej cenie, mogą być Państwo pewni: produkty Profinamiot są wysokiej jakości, w 100% wodoodporne, oferują wysoką ochronę przed promieniowaniem UV oraz w wielu przypadkach 10-letnią gwarancję na części zamienne. Niektóre produkty są nawet tak odporne na różne warunki atmosferyczne, że mogą stać przez cały rok (np. nasze pawilony ogrodowe z dachem hardtop).

Który model jest dla Państwa odpowiedni?

Taki duży wybór! Jak zdecydować się na odpowiedni model pawilonu? Jeśli chcą Państwo często transportować altanę, np. na imprezy, targi lub wydarzenia sportowe, dobrym wyborem będzie namiot ekspresowy. Jeśli potrzebne jest miejsce do relaksu w ogrodzie, ale nie mają Państwo możliwości lub chęci zbudowania domku ogrodowego, to stylowy pawilon ogrodowy jest idealnym rozwiązaniem. W przypadku wszelkiego rodzaju uroczystości, namiot imprezowy jest oczywiście absolutnym zwycięzcą. Doskonale sprawdzi się również jako zadaszenie basenu lub stawu ogrodowego, lub jako namiot dla palących przed restauracją, 100 % wodoodporny i odporny na warunki atmosferyczne.

Pawilony 3x3 m: Nasze bestsellery

Dlaczego warto kupić pawilon od Profinamiot?

Na profinamiot.pl znajdziecie Państwo wysoką jakość bezpośrednio od producenta

40.000 zadowolonych klientów - zachęcamy do przeczytania opinii na naszej stronie, Google i Amazon.

Dobre odczucia: wiele z naszych produktów posiada certyfikat TÜV

Zawsze do Państwa dyspozycji: Nasi eksperci czekają na telefon

Przekonaj się sam!

Często zadawane pytania na temat namiotów ogrodowych 3x3 m

Czy potrzebuje ścian bocznych do mojego namiotu ogrodowego?

Ściany boczne w namiotach ekspresowych mogą służyć jako ochrona prywatności lub przed niepogodą. Nasze pawilony ogrodowe posiadają ściany boczne, dzięki czemu zawsze można wybrać, czy chcą Państwo korzystać z pawilonu w stanie otwartym czy zamkniętym. Namioty imprezowe posiadają również ściany boczne, które można pojedynczo zdejmować, aby wpuścić do namiotu więcej powietrza lub światła, lub aby stworzyć większe wejście. Namioty ekspresowe można zamówić z lub bez ścian bocznych. Dlatego najlepiej wcześniej zastanowić się, czy potrzebny jest tylko jako dach, czy też w danym miejscu ważna jest ochrona wizualna lub pogodowa. Na letnim targu dach może być wystarczającą ochroną przed słońcem dla wystawionych towarów, ale dla bufetu na imprezie zamknięte namioty ogrodowe będą odpowiedniejesze jako ochrona przed wiatrem. Ponieważ ściany boczne można wybrać również z oknami, nie trzeba się martwić, że w namiocie zrobi się zbyt ciemno - a okna panoramiczne naszych namiotów ekspresowych, z wyjątkiem namiotów ekspresowych Aluline Economy, wyposażone są dodatkowo w zintegrowane rolety.

Wszystkie nasze produkty są wodoodporne i stabilne. Przy silnym wietrze zaleca się jednak dodatkowe zabezpieczenie namiotów ekspresowych oraz namiotów imprezowych. Najlepiej jest to zrobić za pomocą specjalnych akcesoriów do mocowania namiotów.

Stelaże aluminiowe są lżejsze od stalowych i nie rdzewieją nawet w przypadku głębokiego zarysowania. Są łatwiejsze w transporcie i mniej wrażliwe na częsty montaż i demontaż. Stal jest tańsza, ale nieco cięższa.

Pawilon ogrodowy z dachem wykonanym z płyt poliwęglanowych (hardtop) jest odporny na zimę i może stać przez cały rok, podobnie jak altana. Pawilon ogrodowy z poliestrowym pokryciem dachowym jest wodoodporny, ale aby zapewnić mu długą żywotność, należy go zdemontować jesienią.

To zależy od tego, czy i ilu gości spodziewacie Państwo na ten wielki dzień. W przypadku uroczystości weselnych stosuje się zazwyczaj namioty imprezowe lub namioty ekspresowe. Namiot ogrodowy nadaje się tutaj tylko w ograniczonym zakresie, chyba że uroczystość odbywa się na własnej posesji i pawilon ogrodowy jest wykorzystywany jako centralny punkt ceremonii ślubnej oraz do pięknych zdjęć. Większa ilość gości najlepiej ulokować w namiocie imprezowym. Jeśli natomiast pod namiotem ma się zmieścić tylko bufet,odpowiedni będzie praktyczny i szczególnie szybki w montażu namiot ekspresowy o wymiarach 3x3 m.

Profinamiot: Poprostu #KOCHAMYNAMIOTY

W firmie Profinamiot na co dzień zajmujemy się namiotami i pawilonami. Dlatego chcemy zaoferować Państwu nie tylko duży wybór w korzystnej cenie, ale także całe nasze know-how dotyczące pawilonów i namiotów.

Namioty ogrodowe o wymiarach 3x3

Duży wybór, wiele pytań? Po prostu proszę zadzwonić!

Pawilon ogrodowy, namiot ekspresowy czy namiot imprezowy: nasz asortyment oferuje Państwu szeroki wybór kolorów i wzorów. Może się zdarzyć, że nie są Państwo do końca pewni, który model w rozmiarze 3x3 m jest odpowiedni dla Państwa potrzeb!

Chętnie udzielimy Państwu pomocy przez telefon:

+48 71 716 69 55
Pon-Pt 8:30 - 17:30

  • 1*)
    Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.