FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
  • 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI
  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
  • FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
Namioty imprezowe i namioty ekspresowe o wymiarach 4x4 metry

Oferuje przestrzeń dla
ok.16 ok.10

Stabilny i odporny na rózne warunki atmosferyczne

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UV

100% wodoodporny

Namioty 4x4 m: kwadratowe, praktyczne, duże

Nasz najlepiej sprzedający się pawilon ma wymiary 3x3 m. Jeśli jednak potrzebne jest trochę więcej miejsca, "starszy brat“ powinien być odpowiedni. Pawilony o powierzchni 4x4 m i 16 m² dają więcej miejsca na bufet, gości i produkty. W rozmiarze 4x4 m znajdą Państwo u Profinamiot dwa typy pawilonów do wyboru: namioty ekspresowe, które można rozstawić w mgnieniu oka, oraz namioty imprezowe, które mogą stać przez długi czas i pozostają stabilne.

Namiot ekspresowy czy namiot imprezowy?

Porada

Poszukują Państwo dekoracyjnego pawilonu do swojego ogrodu lub na taras? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowoczesnymi pawilonami ogrodowymi, które mogą stać przez całe lato (lub w przypadku modeli z dachem twardym - przez cały rok). Eleganckie namioty ogrodowe przyciągają wzrok i służą wielu zachwyconym klientom jako przytulny domek ogrodowy lub pergola. W naszym sklepie internetowym Profinamiot znajdą Państwo pawilony ogrodowe w rozmiarach 3x3 m, 3x4 m i 4x4 m w różnych kolorach i wzorach.

Pokaż namioty ogrodowe

Profinamiot: Twój profesjonalny partner w dziedzinie namiotów i pawilonów

Z pewnością widzieli Państwo wiele z naszych produktów "na wolności", nie zdając sobie z tego sprawy: namioty ekspresowe na targach rzemieślniczych, namioty imprezowe w klubie strzeleckim lub namioty magazynowe w gospodarstwach rolnych. To, co się dla nas liczy: Wysoka jakość, bezpośrednio od producenta. I oczywiście w rozsądnych cenach! Nasi eksperci od namiotów cieszą się na każde spotkanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najpopularniejszymi namiotami 4x4

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pawilonów 4x4 m

Jak sprawić, aby mój namiot był odporny na różne warunki atmosferyczne?

Istnieją różne sposoby, aby uczynić altanę odporną na warunki atmosferyczne. Nasze produkty są zawsze wodoszczelne. Ale szczególnie przy silnym wietrze lub śniegu należy podjąć pewne środki, aby namiot lub altana były naprawdę odporne na wszystkie warunki atmosferyczne i stabilne, aby wytrzymać burzę.

Namioty ekspresowe przeznaczone są do krótkiego, mobilnego użytkowania. Z drugiej strony, namioty imprezowe mogą stać znacznie dłużej, a w branży gastronomicznej są niekiedy pozostawiane na miejscu przez cały rok. W przypadku długotrwałego użytkowania namiotów imprezowych należy zwrócić uwagę na ich wysoką jakość, optymalne zabezpieczenie (najlepiej za pomocą odpowiednich akcesoriów) oraz regularną kontrolę materiału. Jeśli szukasz przytulnego rozwiązania do swojego ogrodu, elegancki pawilon ogrodowy (dostępny u nas w rozmiarach 3x3 m i 3x4 m) może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Dla wielu z naszych produktów oferujemy bezpłatną wysyłkę. Proszę szukać zielonej informacji o "bezpłatnej wysyłce" na stronie produktu.

Jeśli w ogrodzie znajduje się niewielki zbiornik wodny, warto zabezpieczyć go przed liśćmi lub śniegiem w okresie jesienno-zimowym. Wielu klientów mówiło nam, że nasze namioty imprezowe są niedrogą opcją do przykrycia basenów i oczek wodnych w ogrodzie na zimną porę roku.

Pawilony Profinamiot zawsze posiadają przejrzystą instrukcję montażu. W razie gdybyś je kiedyś zgubił, poszukaj swojego produktu w naszym sklepie internetowym. Na stronie produktu w zakładce "Pliki do pobrania" znajduje się plik PDF z instrukcją. Jeśli nie ma dostępnego dokumentu lub jeśli masz pytania dotyczące montażu, zawsze możesz skontaktować się z ekspertami z naszego działu obsługi klienta.

Nie wszystkie produkty są wyposażone w część boczną lub ścianę boczną. Należy zwrócić uwagę na opis produktu i zdjęcie produktu na stronie namiotu lub pawilonu. Panele boczne służą jako ochrona przed wiatrem, deszczem i ochroną prywatności. Istnieje również możliwość wybrania bezpośrednio w sklepie podczas wyszukiwania, czy potrzebne są okna, czy nie.

To może się przydarzyć najlepszym z nas: Ściana boczna jest rozdarta lub ma małą dziurę. Plandeki PCV mogą być łatane za pomocą ścinków PCV i kleju do PCV. Jeśli jednak uszkodzonej plandeki nie da się już uratować, oczywiście chętnie pomożemy Państwu przy zakupie części zamiennych. W tym celu należy skontaktować się telefonicznie z naszymi ekspertami z działu obsługi klienta lub przejść online do zakładki "Części zamienne" na stronie z akcesoriami.

Wskazówka: Najlepiej jest mieć przygotowany numer artykułu lub opis artykułu Państwa namiotu (znajdujący się na fakturze) oraz numer artykułu wymaganej części zamiennej (znajdujący się w instrukcji montażu), abyśmy mogli Państwu szczególnie szybko pomóc.

Profinamiot. Jesteśmy za #NAMIOTLOVE

Dobra cena? Samo to nam nie wystarcza. W Profinamiot cenimy sobie wysoką jakość, dobre doradztwo, trwały materiał i oczywiście rozsądną cenę. Ponieważ dla nas namiot to coś więcej niż tylko ochrona przed deszczem, wiatrem czy słońcem.

Nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze!

Przy tak wielu rozmiarach, materiałach i właściwościach, wybór jest naturalnie bardzo duży. Ale proszę się nie martwić - nasi eksperci od namiotów z przyjemnością pomogą Państwu znaleźć produkt idealny do Państwa potrzeb.

Z radością czekamy na Państwa telefon:

+48 71 716 69 55
Poniedziałek - Piątek 8.30 - 17.30