FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
 • 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI
 • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
 • FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
Ochrona i bezpieczeństwo

Namioty magazynowe

Namioty magazynowe

Namioty magazynowe

Bezpieczna powierzchnia magazynowa - szybki montaż, rozsądna cena.

Pokaż produkty
Namioty magazynowe

Namioty magazynowe

 • Krótki czas montażu
 • Wysoka elastyczność w doborze bram i wejść
 • Statyka dostępna dla wybranych rozmiarów
 • Możliwość łączenia namiotów
Hale namiotowe

Hale namiotowe

 • Do długotrwałego użytkowania
 • Oszczędność miejsca dzięki wysokim bokom
 • Statyka dostępna dla wszystkich rozmiarów
 • Innowacyjny system napinania plandeki
 • Bez fundamentów.
Hale łukowe

Hale łukowe

Zadaszenia do kontenerów

Zadaszenia do kontenerów

Dowiedz się więcej
ukryj
Fachowe doradztwo

Dział obsługi klienta

+48 71 716 69 55

Poniedziałek - Piątek 8.30 - 17.30
Kontakt@profinamiot.pl

Chat

Poniedziałek - Piątek 8.30 - 17.30

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Nasz zespół ekspertów skontaktuje się z Państwem jak najszybciej.

148 Artykułów
8x16m Namiot magazynowy - 4,0 m wysokość ścian bocznych z bramą przesuwną, PVC
8x16m Namiot magazynowy - 4,0 m wysokość ścian bocznych z bramą przesuwną, PVC
niedostępne do wysyłki
Wysyłka gratis
od 28 390,00 zł
w tym 23% VAT
8x24m Namiot magazynowy - 2,6 m wysokość ścian bocznych, PVC trudnopalny
8x24m Namiot magazynowy - 2,6 m wysokość ścian bocznych, PVC trudnopalny
niedostępne do wysyłki
Wysyłka gratis
od 32 690,00 zł
w tym 23% VAT
8x24m Namiot magazynowy - 4,0 m wysokość ścian bocznych z bramą przesuwną, PVC
8x24m Namiot magazynowy - 4,0 m wysokość ścian bocznych z bramą przesuwną, PVC
niedostępne do wysyłki
Wysyłka gratis
od 37 290,00 zł
w tym 23% VAT
8x24m Namiot magazynowy - 4,0 m wysokość ścian bocznych z bramą przesuwną i swietlikami dachowymi, PVC
8x24m Namiot magazynowy - 4,0 m wysokość ścian bocznych z bramą przesuwną i swietlikami dachowymi, PVC
niedostępne do wysyłki
Wysyłka gratis
od 38 690,00 zł
w tym 23% VAT

Kup namiot magazynowy w Profinamiot

Namiot magazynowy z wypełnionymi paletami

Na stronie Profinamiot.pl znajdziesz szeroki wybór namiotów magazynowych w różnych kolorach, rozmiarach i jakościach. Szukasz dobrego, ekonomicznego, czy też bardzo wysokiego, ogniotrwałego namiotu magazynowego? Może nawet z przetestowaną statyką? Żaden problem! U nas znajdziesz produkt, który na pewno będzie odpowiadał twoim wymaganiom. Od klasy kompaktowej po ekskluzywną klasę wyższą. Nasi eksperci od namiotów imprezowych z przyjemnością udzielą Państwu informacji pod numerem +48 71 716 69 55 lub drogą mailową: kontakt@profinamiot.pl

Różne możliwości użytkowania w przemyśle i handlu

Namiot magazynowy używany jako schronienie

Nieważne czy prywatnie, w przemyśle, czy w handlu - możliwości użytkowania namiotu magazynowego są wyjątkowo liczne. Np. jako powierzchnia magazynowa, pracownicza, jako ochrona dla pojazdów, czy maszyn, lub w rolnictwie jako zagroda, czy budynek gospodarczy. U nas znajdziecie namioty magazynowe w najmniejszych rozmiarach jak, 3 x 2 aż po największe hale o rozmiarach np. 10 x 20. Wysokość ścian bocznych produktów jest również różnorodna, od 2 m aż po 4 m. Nasze namioty magazynowe są przystosowane do całorocznego użytkowania oraz mają długą żywotność. Wszystkie stelaże są antykorozyjne dzięki pełnemu ocynkowaniu. Jako plandekę, używamy zawsze mocnego PVC, w 100% wodoodpornego oraz z wysoką ochroną przeciw promieniowaniu UV. Każdy namiot ma również swój wariant "Plus", który zawiera ogniotrwałą plandekę z certyfikatem. Dzięki swojej wytrzymałości i stabilności, nasze namioty magazynowe są doskonałą alternatywą dla stałych konstrukcji.

Wskazówki do zakupu

Namiot magazynowy Professional Prime w rolnictwie

Właściwy rozmiar: na początku należy oczywiście zaplanować ile powierzchni magazynowej będziemy potrzebować. Być może ma nawet sens zainwestowanie w jeden z wyższych namiotów? Namioty Professional, oferują wiele miejsca również pod dachem, gdzie można bezpiecznie umieścić wiele towarów. Kolejny krok to dokładne wymierzenie miejsca, w którym chcemy postawić namiot, aby przy jego instalacji nie pojawiły się żadne nieprzewidziane utrudnienia.

Wybór jakości namiotu: na stronie Profinamiot oferujemy następujące linie jakości: Economy, Premium, Professional. Różnica pomiędzy nimi znajduje się w grubości plandeki, stelażu oraz stabilności. Nasze profesjonalne namioty magazynowe są przeznaczone do całorocznego użytkowania.

Namioty z serii Economy to solidna klasa kompaktowa. Na zestaw składa się mocna plandeka PVC o grubości ok. 500g/m² wraz z w pełni ocynkowanym, stalowym stelażem. Konstrukcja jakości Premium, Professional posiada dodatkowo ramę podłogową oraz wzmocnienia dachu.W tych wariantach oferujemy plandeki PVC od ok. 500 g/m² do 550 g/m².

Namioty magazynowe z linii Professional charakteryzują się wyjątkowo stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Namioty magazynowe Professional oferujemy w wariancie z wysokością ścian bocznych do 4 m- wysokość kalenicy jest oczywiście odpowiednio wyższa. W ten sposób można wykorzystać maksymalnie nawet bardzo małą powierzchnię.

Zalety i możliwości użytkowania

Namiot magazynowy z paletami

Szybkie możliwości działania: jeżeli twoja firma w krótkim czasie potrzebuje zwiększyć przestrzeń magazynową, namiot magazynowy jest najlepszym rozwiązaniem. W krótkim czasie można stworzyć chronioną przestrzeń dla materiałów, towarów, czy maszyn. Podczas gdy budowa masywnej hali często jest uzależniona od restrykcyjnych przepisów budowlanych, rozwiązanie naszych problemów za pomocą namiotu oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Montaż namiotów magazynowych jest błyskawiczny i są one zdecydowanie tańsze w porównaniu ze stałymi konstrukcjami. Montaż wymaga zdecydowanie mniej środków finansowych, jak i personalnych. Jeżeli wciąż potrzebujesz więcej miejsca, wystarczy dokupić kolejny produkt z linii Economy, Premium, czy Professional oraz rynnę łączącą, by stworzyć nawet większy magazyn.

Namiot magazynowy jako tymczasowe pomieszczenie

Wysoka elastyczność i mobilność: Montaż lub demontaż namiotu magazynowego przeprowadza się w krótkim czasie. Dzięki temu sam namiot można wykorzystać kilkakrotnie w różnych miejscach lub sytuacjach, lub w przypadku, gdy już nie jest potrzebny, bardzo łatwo go odsprzedać. Niesamowita jakość i wysoka funkcjonalność naszych namiotów jest przydatna również przy sprawnym działaniu, na przykład podczas targów handlowych lub placów budowy.

Oprócz szybkości i łatwości w użytkowaniu, namioty magazynowe zapewniają również długotrwałość. Świetnej jakości, wytrzymałe materiały gwarantują długie i skuteczne użytkowanie. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja dba o całoroczną stabilność i wytrzymałość namiotów magazynowych.

Stabilny, wytrzymały i odporny na zmiany pogody

Namiot magazynowy

Namiot magazynowy musi być odporny na zmiany pogody oraz wytrzymały. Z tego też powodu nasze namioty są wykonane z najlepszej jakości materiałów i dysponują specjalnym systemem zabezpieczania podłoża.

Plandeka namiotu wykonana jest z odpornego na rozrywanie PVC- podobnego do tego używanego na samochodach ciężarowych. Materiał PVC posiada wytrzymałość na promieniowanie UV oraz na upały i mróz. Dach oraz ściany boczne skonstruowane z jednego kawałka plandeki bardzo dobrze przylegają do konstrukcji, co pozwala na prześlizgiwanie się wiatru po jego powierzchni. Specjalny zestaw pasów naciągających poprawia jakość zabezpieczenia plandeki na konstrukcji. Od naszej klasy średniej namiotów magazynowych wzwyż, konstrukcja dachu posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci linek lub rur stalowych. Dzięki temu deszcz łatwiej spływa na boki namiotu.

Solidna, w pełni ocynkowana konstrukcja dba o świetną stabilność namiotu magazynowego: wyjątkowo mocne rury i masywne łączniki wykonane w 100% ze stali wytrzymują napór wiatru, czy zmiany pogody. Oprócz tego do poprawy stabilności i bezpieczeństwa możemy zaproponować nasz zestaw przeciwburzowy.

Namiot magazynowy - kategorie jakości Profinamiot

Każda kategoria jakości posiada swoje własne cechy i różni się od pozostałych ceną, materiałem i konstrukcją. Posiadamy trzy klasy jakości produktów: Economy, Premium i Professional.

Nasze solidne namioty magazynowe jakości Economy, nie są wyposażone w ramę podłogową lub wzmocnienia dachu, natomiast posiadają lekką i wytrzymałą plandekę z PVC o grubości ok. 500 g/m². Dzięki swojej nieskomplikowanej konstrukcji oraz niewielkiej wadze jest to świetny namiot magazynowy do czasowego, mobilnego użytku. Wygodny transport znajdziecie na stronie Profinamiot.pl

Namiot magazynowy Professional na podłożu betonowym

Klasa Premium to nasza klasa średnia namiotów magazynowych. Namioty magazynowe Premium posiadają plandekę PVC o grubości ok. 500 g/m², do tego ramę podłogową i podwójne wzmocnienie dachu. Dzięki temu są one stabilne, wytrzymałe i długotrwałe.

Klasa jakości Professional należy do klasy wyższej naszych namiotów magazynowych i w porównaniu z pozostałymi produktami posiada wyjątkowo mocną i stabilną konstrukcję. Produkty te wyposażone są w ramę podłogową i podwójne wzmocnienie dachu, co zapewnia wyjątkową stabilność produktu. Namioty jakości Professional dostępne są o wysokości ścian bocznych od 2 m do 4 m. Wersja Professional wyposażona jest w wytrzymałą plandekę PVC grubości ok. 550 g/m².

Polepszenie stabilności

Namiot magazynowy z pasami przeciwburzowymi

Stabilność każdego namiotu magazynowego może być bez trudu polepszona. Profinamiot oferuje do tego specjalne akcesoria. Zestaw przeciwburzowy do namiotów składa się z wytrzymałych pasów naciągających oraz odpowiedniego zabezpieczenia w podłożu. To, w zależności od rodzaju gruntu, są profesjonalne gwoździe, lub kotwice mocujące.

Najwyższą stabilność oferuje Pakiet Bezpieczeństwa Plus. Namioty magazynowe klasy Professional dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa Plus otrzymują nawet przetestowaną przez niemieckie biuro inżynieryjne statykę. Przy namiotach magazynowych z przetestowaną statyką gwarantujemy, że namioty te mogą wytrzymać silny wiatr oraz obciążenia - dokładne liczby znajdują się w specyfikacjach dotyczących konkretnego produktu w punkcie "statyka". Oprócz tego, konstrukcja jest wzmocniona za pomocą specjalnych lin stalowych, wzmocnionych pasów napinających z grzechotkami oraz zabezpieczenia podłoża składającego się na, w zależności od rodzaju gruntu, profesjonalne gwoździe oraz kotwice mocujące.

Pozostałe kategorie jakości nie mają zagwarantowanej statyki poprzez dokupienie Zestawu Bezpieczeństwa Plus, niemniej jednak jego użycie zdecydowanie poprawia stabilność namiotu.

Namioty magazynowe z certyfikatem trudnopalności

Namiot magazynowy Premium z ogniotrwała plandeką

Każda kategoria jakości posiada również swoją ogniotrwałą wersję, z plandeką PVC posiadającą certyfikat według norm tj. D – DIN 4102 – B1/B2, A-EN 13501-1 czy CH-BKZ 5.2. Ogniotrwałe plandeki gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz spełniają przepisy prawne ochrony przeciwpożarowej w imprezach publicznych. Ten punkt jest wielce istotny z punktu widzenia ubezpieczeń. Tego typu certyfikaty rzadko można spotkać u naszej konkurencji. Nasze ogniotrwałe produkty można łatwo poznać po specjalnym logo.

Naprawa

Jeżeli namiot magazynowy zostałby uszkodzony, należy jak najszybciej zareagować na szkodę. Jedynie w pełni operatywny namiot może zapewnić maksymalną stabilność i wytrzymałość. Dlatego też jako Profinamiot oferujemy części zamienne do większości naszych produktów do 10 lat od zakupu. W naszym magazynie posiadamy ok. 55 tys. części zamiennych, dostępnych od ręki. Od plandek po rury. Doradzamy również chętnie w sprawach naprawy.

Małe uszkodzenia można naprawić również samemu za pomocą naszego zestawu naprawczego. Znajdują się w nim już wszystkie narzędzia niezbędne do drobnych, samodzielnych napraw. W przypadku odnalezienia rysy na plandece wystarczy posłużyć się specjalnym klejem i łatą. Przy brakującym lub zniszczonym oczku, polecamy nasz specjalny zestaw do naprawy oczek. Oprócz młotka, nic więcej nie będzie potrzebne do szybkiej wymiany oczka.

Serwis i Gwarancja: zalety kupowania na Profinamiot.pl

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w branży namiotów magazynowych, świetnego serwisu oraz supportu, który oferujemy po dokonaniu zakupu.

Firma Profinamiot oferuje liczne gwarancje, np. gwarancja antykorozyjna, oraz wieloletnia gwarancja na zamkniętą, poprawnie zamontowaną plandekę PVC. Dowiedz się więcej na temat naszych gwarancji!

Dla więkoszości naszych produktów oferujemy części zamienne nawet do 10 lat po zakupie!