Namioty magazynowe

146 ProduktySortowanie:
 
Strona 1 z 8

Podobne produkty

Namiot magazynowy szary

Kup solidny namiot magazynowy

Namioty magazynowe, zwane również  „namiotami przemysłowymi", są łatwe w montażu, w 100% wodoodporne i odporne na promieniowanie UV. To idealne rozwiązanie zarówno do tymczasowego, jak i dłuższego użytkowania. Zamów namiot magazynowy i wykorzystaj go między innymi jako zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych magazyn, warsztat lub garaż. Jeśli chcieliby Państwo rozszerzyć powierzchnię magazynową lub roboczą, w każdej chwili namiot można rozbudować za pomocą odpowiednich zestawów łączących.

Wysoka elastyczność i mobilność

W naszej ofercie znajdą Państwo namioty magazynowe od 3 m do 8 m szerokości i wysokości ścian bocznych od 2 m do po 4 m. Nasze namioty magazynowe są przystosowane również do całorocznego użytkowania. Wszystkie konstrukcje są zabezpieczone antykorozyjne dzięki pełnemu ocynkowaniu. Dzięki swojej wytrzymałości i stabilności nasze namioty magazynowe są doskonałą alternatywą dla stałych konstrukcji.

Jakość naszych namiotów

Namiot magazynowy możliwości wejscia

Namioty magazynowe oferujemy w 3 liniach jakościowych: Economy, Premium i Professional. Niezależnie od klasy jakości,  wszystkie trzy rozwiązania w zakresie mobilnego magazynowania zapewniają skuteczną ochronę przed wiatrem i złą pogodą. Wszystkie części stalowe są w pełni ocynkowane i tym samym zabezpieczone przed korozją. Plandeka namiotów magazynowych wykonana jest wyłącznie z trwałego PVC, jest w 100% wodoodporna i zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UV.

Nasze linie

Namioty z linii Economy to solidna klasa kompaktowa.  Zestaw składa się z mocnej plandeki PCV o grubości ok. 500 g/m² oraz w pełni ocynkowanego stelaża stalowego. Konstrukcja jakości Premium, Professional posiada ponadto ramę podłogową oraz wzmocnienia dachu. W tych wariantach oferujemy plandeki PVC od ok. 500 g/m² do 550 g/m². Namioty magazynowe z linii Professional charakteryzują się wyjątkowo stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Namioty magazynowe Professional oferujemy  z wysokością ścian bocznych od 2 do 4 m. Pozwala to na optymalne wykorzystanie nawet bardzo małych powierzchni.

Namioty magazynowe, które mogą być używane przez cały rok

Namioty magazynowe do całorocznego użytkowania muszą być solidne, wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Nasze namioty wytrzymują temperatury od -20 do +50 °C. W pełni ocynkowana konstrukcja i plandeka wykonana z trudnego do rozerwania PVC oraz odpowiedni system mocowania do podłoża zapewniają niezbędną stabilność. Na potrzeby określenia dokładnych granic wytrzymałości namiotów zalecamy zakup zestawu statycznego z pełnym zapisem maksymalnych obciążeń.  (dostępne dla namiotów od 2,6 m wysokości ściań bocznych).

Zwiększona stabilność

Namiot magazynowy z zestawem przeciwburzowym

Zestaw przeciwburzowy to obowiązkowy element wyposażenia namiotu poprawiający jego stabilność i wytrzymałość. Zestaw przeciwburzowy do namiotów składa się z wytrzymałych pasów naciągających oraz odpowiedniego zabezpieczenia do podłoża. W zależności od rodzaju podłoża są to profesjonalne gwoździe lub kotwy mocujące.

Gwarantowana maksymalna stabilność

Pakiet bezpieczeństwa Plus

Najwyższą stabilność zapewnia pakiet Bezpieczeństwa Plus, który w przypadku linii Professional gwarantuje statyka zaprojektowana przez niemieckie biuro inżynieryjne. Dzięki temu pakietowi zyskują Państwo dodatkową gwarancję, że namiot wytrzyma silny wiatr oraz obciążenia - dokładne obliczenia znajdują się w specyfikacjach dotyczących konkretnego produktu w punkcie "statyka". Ponadto konstrukcja jest wzmocniona za pomocą specjalnych lin stalowych, wzmocnionych pasów napinających z grzechotkami oraz mocowania do podłoża składającego się w zależności od rodzaju grunt z profesjonalnych gwoździ mocujących lub kotew.

Małe i duże namioty magazynowe

Jak wybrać właściwy rozmiar

Zanim zdecydują się Państwo na zakup namiotu magazynowego, zalecamy zmierzyć i zaplanować ile powierzchni magazynowej będziecie Państwo potrzebować. Może okazać się, że, potrzebujecie Państwo namiotu magazynowego o wysokości boku 3 m lub więcej? W tym przypadku najlepszym wyborem będzie namiot z serii Professional, który oferuje także dużo miejsca pod dachem, dzięki czemu można bezpiecznie i oszczędzając miejsce przechowywać wiele towarów.

Dobrze wiedzieć:

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szeroką gamę namiotów magazynowych w wielu rozmiarach. Małe namioty magazynowe oferowane w rozmiarze już od 3x2 m doskonale sprawdzają się do przechowywania grilla, kosiarki lub sprzętu ogrodniczego. Jeśli zdecydują się Państwo zdemontować ściany boczne, namiot będzie można z powodzeniem wykorzystać jako zadaszenie np. do prac ogrodowych. Duże namioty magazynowe idealnie nadają się do użytku komercyjnego lub jako ochrona maszyn czy namiot roboczy. Do naszych bestsellerów należą namioty magazynowe w rozmiarach  3x6 m, 4x6 m oraz 4x8 m. Inne popularne rozmiary to namioty magazynowe 5x8 m, 6x12 m.

  Montaż namiotu magazynowego

  Namiot magazynowy mocowanie do podloża

  Nasze produkty wyróżnia szybki montaż. Wystarczą 2-3 osób do pomocy i dołączone do namiotu podstawowe narzędzia oraz szczegółowa instrukcja montażu krok po kroku. Korzystając z instrukcji montażu, w pierwszej kolejności należy rozpakować wszystkie pojedyncze części (takie jak rury i śruby), segregując je w grupy. Zaczynamy od montażu dachu, poszczególne elementy konstrukcji skręcane są śrubami i zabezpieczane nakrętkami motylkowymi. Następnie należy przymocować dach do reszty konstrukcji i zawiesić ściany boczne. Dzięki łatwemu montażowi szybko stworzą Państwo zabezpieczoną przestrzeń do przechowywania towarów. Więcej szczegółów i wskazówek można znaleźć w dostarczonej instrukcji montażu krok po kroku lub przykładowym filmie np. dla namiotu magazynowego 4x8 m.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kupić używany czy nowy namiot magazynowy?

  Czy namioty magazynowe wymagają pozwolenia ?

  Mają Państwo pytania?

  Fachowe doradztwo

  Poniedziałek - Piątek undefined-undefined

  Podobne produkty

  *1) Nasza oryginalna cena w tym sklepie zawiera 23% VAT.