FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
  • 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI
  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
  • FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55
Fachowe doradztwo

Dział obsługi klienta

+48 71 716 69 55

Poniedziałek - Piątek 8.30 - 17.30
Kontakt@profinamiot.pl

Chat

Poniedziałek - Piątek 8.30 - 17.30

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Nasz zespół ekspertów skontaktuje się z Państwem jak najszybciej.

Namioty Garażowe-Uchroń swój pojazdNamioty Garażowe-Uchroń swój pojazd
61 Artykułów
8x36m Namiot garażowy - 4 m wysokość ścian bocznych z 4x4,6m brama, PVC trudnopalny
8x36m Namiot garażowy - 4 m wysokość ścian bocznych z 4x4,6m brama, PVC trudnopalny
niedostępne do wysyłki
Wysyłka gratis
od 80 990,00 zł
w tym 23% VAT

Namioty garażowe do kupienia online

Profinamiot oferuje namioty garażowe dla każdego typu pojazdów: motorów, aut, ciężarówek czy łodzi. Wybierz jedną z naszych różnorodnych klas produktów. W naszej ofercie znajdują się namiotowe garażowe, poczynając od najbardziej standardowych aż po górną półkę. Od wielu lat jesteśmy ekspertem na rynku.

Nasi specjaliści od namiotów garażowych z przyjemnością udzielą Państwu informacji pod numerem telefonu +48 71 716 69 55 lub droga mailową: kontakt@profinamiot.pl.

Dla większości naszych produktów oferujemy 10 lat gwarancji na zaopatrzenie w części zamienne od daty kupna produktu. Zachęcamy do skorzystania z naszego doskonałego serwisu i długoletniego doświadczenia.

Namioty garażowe na łódź, camper, motor, ciężarówkę, czy auto

Duże namioty garażowe oferują miejsce nawet na dwa pojazdy.

Jedni mówią o namiotach garażowych, inni o garażach namiotowych. Wszyscy mają to samo na myśli: stabilny namiot, który jest ekonomiczną alternatywą dla murowanych garaży. Na stronie Profinamiot dostępne są małe garaże od 1,6 m x 2,4 m do tych naprawdę dużych jak 8 x 12 czy 6 x 36. Oprócz standardowych wysokości ścian bocznych, są dostępne również zdecydowanie wyższe aż do 4 m. W związku z powyższym, mamy dla was namioty dostosowane do każdego możliwego pojazdu: motoru, auta, transportera, ciężarówki, czy łodzi.

Nasze linie garażowe są zaprojektowane z myślą o całorocznym użytkowaniu, dlatego też są w 100% wodoodporne, oferują ochronę przed promieniowaniem UV oraz wyjątkową stabilność: niektóre z nich posiadają również przetestowana statykę. Namiot garażowy jest interesującą opcją dla osób, które często zmieniają miejsce stacjonowania, lub potrzebują tylko tymczasowej ochrony dla swojego pojazdu. Namioty składają się i rozkładają w łatwy i szybki sposób oraz są łatwe w magazynowaniu.

Oczywiście namiot garażowy można używać również w innych celach, jako namiot magazynowy lub zagrodę. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Wskazówki do dobrego zakupu

Camper oraz auto bezpiecznie umieszczone w namiocie garażowym.

Dobre namioty garażowe łatwo poznać po solidnej konstrukcji: Stalowe rury skręcone śrubami, poprzeczne oraz boczne zastrzały dachowe dbają o niezwykłą stabilność namiotu, oraz podpierają solidną, ciężką plandekę.

Warto zwrócić uwagę na nasz profesjonalny zestaw pasów naciągających. Służą one do dokładnego naciągnięcia i zabezpieczenia plandeki na stelażu, co zapobiega niechcianym ruchom plandeki i ułatwia spływanie deszczu. Plandeki PVC są w porównaniu z plandekami PE bardziej odporne na rozerwanie oraz promieniowanie UV. Plandeki PE są lżejsze, przez co łatwiejsze w użytkowaniu.

Aby dobrze dopasować namiot garażowy do naszych potrzeb, musimy pomyśleć, jaki rozmiar najlepiej będzie pasował do naszego pojazdu. Warto przemyśleć, czy oprócz pojazdu inne przedmioty również będą przechowywane w namiocie. Istotnym pytanie jest wysokość namiotu garażowego. Dla camperów czy transporterów potrzebujemy raczej wyższych ścian bocznych niż 2 m. Na stronie Profinamiot posiadamy namioty garażowe z wysokością ścian bocznych nawet 4 m! Po wyborze rozmiaru należy wybrać miejsce, gdzie namiot garażowy będzie stał. Najlepiej upewnić się, że żadne drzewa czy budynki nie będą stały nam na drodze. Teraz czas na wybór kategorii jakości: od solidnych jakości kompaktowych, po klasę wyższą.

Kategorie jakości namiotów garażowych Profinamiot

Wspólną cechą wszystkich naszych garaży jest ich stabilność i ochrona przed złymi warunkami atmosferycznymi. Dach oraz ściany boczne wykonane z jednego kawałka materiału, przymocowanego do stalowego stelaża specjalnym zestawem pasów mocujących, zapobiegają niechcianym ruchom plandeki i ułatwiają spływanie wody po materiale. Wszystkie namioty garażowe są w 100% wodoodporne oraz chronią przed promieniowaniem UV ściany szczytowe posiadają bramy wjazdowe, które otwierają się łatwo i szybko za pomocą solidnych zamków błyskawicznych. Różnice pomiędzy kolejnymi kategoriami jakości znajdują się w rodzaju materiału, konstrukcji oraz stabilności. Każda linia jakości odpowiada konkretnym potrzebom klientów.

Solidny, warty swojej ceny namiot garażowy z linii Economy.

Częsty montaż i demontaż produktu wymaga lekkiej i mobilnej konstrukcji. Potrzebę tę spełniają nasze namioty garażowe z linii Economy. Jest to świetną opcją dla kogoś, kto potrzebuje czasowego rozwiązania; mimo wszystko, garaż może być używany przez cały rok. Wytrzymały, antykorozyjny stelaż oraz mocna plandeka PE o grubości 260 g/m² pozwalają na szybki montaż i demontaż produktu.

Linia Premium należy do naszej klasy średniej namiotów garażowych. Posiada ona taki sam stelaż jak linia Economy, jednak dysponuje mocniejszą plandeką z PVC o grubości 500 g/m² z wewnętrzną tkaniną kratową. Namioty Premium są dobrym kompromisem pomiędzy stabilnością a mobilnością.

Klasa wyższa namiotów garażowych Professional posiada bardzo solidną, w pełni ocynkowaną konstrukcją z czterokątnym profilem oraz mocną plandekę z PVC o grubości ok. 550 g/m² z wewnętrzną tkaniną kratową, podobną do tych używanych w samochodach ciężarowych. Oprócz tego, namioty garażowe Professional posiadają również przetestowaną statykę. Dzięki temu możemy zagwarantować odporność namiotu na siłę wiatru oraz obciążenia. Dokładne obliczenia statyczne każdego produktu znajdują się w jego opisie. Taka sama konstrukcja stelażu, lecz lepsza plandeka- to kategoria jakości Professional Plus. Jest to ekskluzywna Klasa wyższa, posiada przetestowaną statykę i niezwykle wytrzymałą plandekę Prime z odlewanego PVC o grubości ok. 720 g/m². Jest to ogniotrwała plandeka, 9-krotnie odporniejsza na rozerwanie niż inne dostępne na rynku plandeki PVC. Oprócz tego wytrzymuje zmiany temperatur pomiędzy -30 do 50 stopni Celsjusza, dzięki czemu jest najlepszym rozwiązaniem do całorocznego użytku nawet przy ekstremalnej pogodzie.

Namioty garażowe są dostępne w różnych rozmiarach

Kategoria jakości Wikinger to również jedna z naszych ekskluzywniejszych klas jakości, jeżeli chodzi o namioty garażowe. Większość Wikingerów posiada przetestowaną statykę. W sklepie Profinamiot dostępne są dwa warianty: Wikinger oraz Wikinger Prime z wysokością ścian bocznych do 4 m. W zależności od całkowitego rozmiaru produktu posiadają one różnego rodzaje konstrukcje stelażu, z kilkoma wariantami średnicy i grubości ścian. Wszystkie stelaże wykonane są jednak z w pełni ocynkowanej stali i czterokątnego, wyjątkowo solidnego profilu. Różnica pomiędzy namiotami leży również w plandece. Wikinger posiada mocną plandekę PVC o grubości ok. 550 g/m², natomiast Wikinger Prime dysponuje wyjątkowo wytrzymałą plandeką Prime z odlewanego PVC o grubości 720 g/m², 9-krotnie odporniejszą na rozerwanie niż pozostałe, dostępne na rynku plandeki PVC, ogniotrwałą oraz odporną na gwałtowne zmiany temperatur.

Ogniotrwałe namioty garażowe z certyfikatem

Jeżeli potrzebujesz, aby twój garaż spełniał wymogi ochrony przeciwpożarowej, nasze klasy jakości Professional i Wikinger to to, czego szukasz. Spełniają one następujące europejskie normy dotyczące ogniotrwałości: D – DIN 4102 – B1/B2, A-EN 13501-1 lub CH-BKZ 5.2. i inne. Stwarza to wysoki stopień bezpieczeństwa i może mieć decydujące znaczenie z punktu widzenia ubezpieczeń.

Nasz serwis i gwarancja

Dla nas klient jest zawsze najważniejszy. Nasz serwis oraz wsparcie sprzedaży to same korzyści, tak samo jak nasza 10 letnia gwarancja na zaopatrzenie w części zamienne od daty kupna produktu. Kolejne zalety to dalsze gwarancje na specyficzne części produktu, jak gwarancja antykorozyjna lub na plandekę PVC. Zapraszamy do zakupów na Profinamiot.pl. Tylko u nas zapewniamy 100% zadowolenia klienta!

Pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem!

Po - Pt: 8 - 16:30 h

+48 71 716 69 55

Niezbędne polepszenie stabilności

Dzięki dostępnym akcesoriom, namioty garażowe mogą być jeszcze stabilniejsze. Dzięki zestawowi przeciwburzowemu, namiot jest zabezpieczony pasami napinającymi, zamocowanymi w podłożu.

Wraz z zestawem bezpieczeństwa Plus, otrzymujesz najwyższy poziom stabilności. W przypadku Wikingerów, produkt jest już w zestawie. Specjalnie zaprojektowane liny stalowe, system mocowania do podłoża oraz wzmocnione pasy mocujące, podwyższają poziom stabilności i wytrzymałości na wielu poziomach. Do zabezpieczenia zestawu w ziemi można wybrać, w zależności od gruntu, profesjonalne śledzie lub gwoździe mocujące.

Pielęgnacja i naprawa

Pielęgnacja namiotu jest bardzo istotna i musi przebiegać regularnie. Jeżeli zauważysz jakieś szkody, muszą one zostać natychmiast naprawione. Tylko namiot bez szkód zapewnia najwyższą stabilność i wytrzymałość. Profinamiot oferuje specjalne zestawy naprawcze, którymi można naprawić drobne uszkodzenia. Dziura w plandece może zostać załatana za pomocą specjalnego kleju oraz kawałka materiału PVC. Dzięki załączonemu zestawowi do naprawy oczek, łatwo można wymienić uszkodzone, lub brakujące oczko, aby plandeka mogła jak najściślej i najlepiej przylegać do konstrukcji.

Jeżeli z powodu ekstremalnych warunków pogody lub aktu wandalizmu, uszkodzenia są zbyt duże, Profinamiot oferuje części zamienne do produktu do 10 lat od daty jego kupna. W naszym magazynie na stanie posiadamy ok. 55 tys., części, nieważne, czy to plandeka czy stelaż. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.