PROFINAMIOT.pl / Namioty Magazynowe

Namioty Magazynowe

Filtr
220 Artykułów

Przegląd linii produktów: Wybierz odpowiedni namiot do swoich potrzeb!

Namioty Magazynowe Economy

Kategoria jakości Economy to stabilna kompaktowa klasa naszych namiotów magazynowych ze standardową wysokością ścian bocznych 2 m oraz solidną konstrukcją stelaża. Mocna plandeka wykonana jest z PVC o grubości 500 g/m². Namioty są w 100% wodoodporne oraz oferują wysoką ochronę przed promieniowaniem UV. Rama podłogowa dodatkowo stabilizująca konstrukcję jest dostępna opcjonalnie. Namioty magazynowe Economy są dostępne również w wersji ogniotrwałej.

Pokaż wszystkie namioty magazynowe Economy

Namioty Magazynowe Premium

Kategoria jakości Premium to klasa średnia naszych namiotów magazynowych z wysokością ścian bocznych 2 m. Każda konstrukcja wyposażona jest w podwójne wzmocnienie dachu oraz ramę podłogową, które zapewniają lepszą stabilność namiotu. Namioty magazynowe Premium posiadają mocną plandekę PVC o grubości 500 g/m². Jest ona w 100% wodoodporna i oferuje wysoką ochronę przeciw promieniowaniu UV. Namioty magazynowe Premium są dostępne również w wersji trudnopalnej.

Pokaż wszystkie namioty magazynowe Premium

Namioty Magazynowe Professional

Kategoria jakości Professional to klasa wyższa naszych namiotów magazynowych, która oferuje różne wysokości ścian bocznych od 2 m do 4 m. Konstrukcja namiotu jest w 100% stalowa, z szerszą średnicą, oraz grubszą ścianą rury niż w przypadku Economy czy Premium. Namioty magazynowe Professional posiadają podwójne wzmocnienie dachu oraz ramę podłogową dla lepszej stabilności. Do tego typu namiotów możemy zaoferować dwa rodzaje plandeki PVC: mocną o grubości, 550 g/m², jak również wyjątkowo wytrzymałą odlewaną plandekę Prime o grubości 720 g/m². Jest ona w 100% wodoodporna i oferuje wysoką ochronę przeciw promieniowaniu UV. Namioty magazynowe Professional są dostępne również w wersji ogniotrwałej.

Pokaż wszystkie namioty magazynowe Professional

Namioty Magazynowe Wikinger

Linia produktów Wikinger należy do klasy wyższej naszych namiotów magazynowych i posiada w większej części wyjątkowo solidną konstrukcję o profilu owalnym. Namioty magazynowe Wikinger są dostępne w wersji o wysokościach ścian bocznych od 2,7 do 4 m. Jako plandekę, oferujemy mocny materiał PVC o grubości 550 g/m², lub wyjątkowo wytrzymałą, ogniotrwałą Plandekę PVC-Prime o grubości 720 g/m². Plandeka jest zabezpieczona na konstrukcji dzięki specjalnemu zestawowi pasów mocujących. Składa się ona z trzech części: z plandeki dachowej, pokrywającej również konstrukcję boczną, która na podłożu tworzy kołnierz, chroniący przed podmuchami wiatru. Pozostałe dwie ściany szczytowe nadają się do łatwego demontażu. Ściany szczytowe posiadają wejścia, które dzięki trzem zamkom błyskawicznym, mogą otwierać się w dwóch różnych wielkościach. Wszystkie namioty z tej serii są w 100% wodoodporne, chronią przed promieniowaniem UV, oraz doskonale nadają się do użytku zimowego. Opcjonalnie oferujemy również przetestowaną statykę, która gwarantuje wytrzymałość namiotu przy konkretnej sile wiatru i obciążeniach.

Pokaż wszystkie namioty magazynowe Wikinger

Namioty Magazynowe Everest

Kategoria jakości Everest to ekskluzywna klasa wyższa naszych namiotów magazynowych, która charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością i wyjątkowo wytrzymałą, odlewaną plandeką PVC-Prime o grubości 720 g/m². Jest ona 9-ktonie wytrzymalsza od standartowo używanych plandek PVC, do tego jest odporna na temperatury pomiędzy -30 do +50 stopni Celsjusza oraz posiada certyfikat ogniotrwałości. Na każdej ścianie szczytowej znajduje się duża brama wjazdowa oraz od 6m szerokości namiot posiada również dodatkowe, praktyczne wejście personalne. Namioty Everest posiadają wyjątkowo stabilną i wytrzymałą konstrukcje, są w 100 % wodoodporne oraz posiadają wysoką ochronę przed promieniowaniem UV.

Pokaż wszystkie namioty magazynowe Everest

Kup namiot magazynowy w Profinamiot

Namiot magazynowy z wypełnionymi paletami

Na stronie Profinamiot.pl znajdziesz szeroki wybór namiotów magazynowych w różnych kolorach, rozmiarach i jakościach. Szukasz dobrego, ekonomicznego, czy też bardzo wysokiego, ogniotrwałego namiotu magazynowego? Może nawet z przetestowaną statyką? Żaden problem! U nas znajdziesz produkt, który na pewno będzie odpowiadał twoim wymaganiom. Od klasy kompaktowej po ekskluzywną klasę wyższą. Nasi eksperci od namiotów imprezowych z przyjemnością udzielą Państwu informacji pod numerem 44 306 19 00 lub drogą mailową: kontakt@profinamiot.pl

Różne możliwości użytkowania w przemyśle i handlu

Namiot magazynowy używany jako schronienie

Nieważne czy prywatnie, w przemyśle, czy w handlu - możliwości użytkowania namiotu magazynowego są wyjątkowo liczne. Np. jako powierzchnia magazynowa, pracownicza, jako ochrona dla pojazdów, czy maszyn, lub w rolnictwie jako zagroda, czy budynek gospodarczy. U nas znajdziecie namioty magazynowe w najmniejszych rozmiarach jak, 3 x 2 aż po największe hale o rozmiarach np. 10 x 20. Wysokość ścian bocznych produktów jest również różnorodna, od 2 m aż po 4 m. Nasze namioty magazynowe są przystosowane do całorocznego użytkowania oraz mają długą żywotność. Wszystkie stelaże są antykorozyjne dzięki pełnemu ocynkowaniu. Jako plandekę, używamy zawsze mocnego PVC, w 100% wodoodpornego oraz z wysoką ochroną przeciw promieniowaniu UV. Każdy namiot ma również swój wariant "Plus", który zawiera ogniotrwałą plandekę z certyfikatem. Dzięki swojej wytrzymałości i stabilności, nasze namioty magazynowe są doskonałą alternatywą dla stałych konstrukcji.

Wskazówki do zakupu

Namiot magazynowy Professional Prime w rolnictwie

Właściwy rozmiar: na początku należy oczywiście zaplanować ile powierzchni magazynowej będziemy potrzebować. Być może ma nawet sens zainwestowanie w jeden z wyższych namiotów? Namioty Professional, czy Everest oferują wiele miejsca również pod dachem, gdzie można bezpiecznie umieścić wiele towarów. Kolejny krok to dokładne wymierzenie miejsca, w którym chcemy postawić namiot, aby przy jego instalacji nie pojawiły się żadne nieprzewidziane utrudnienia.

Wybór jakości namiotu: na stronie Profinamiot oferujemy następujące linie jakości: Economy, Premium, Professional i Everest. Róznica pomiędzy nimi znaduje się w grubości plandeki, stelażu oraz stabilności. Nasze profesjonalne namioty magazynowe są przeznaczone do całorocznego użytkowania.

Namioty z serii Economy to solidna klasa kompaktowa. Na zestaw składa się mocna plandeka PVC o grubości 500g/m² wraz z w pełni ocynkowanym, stalowym stelażem. Konstrukcja jakości Premium Professional i Everest posiada dodatkowo ramę podłogową oraz wzmocnienia dachu. Jakość plandeki PVC różni się ciężarem i jakością. Oferujemy plandeki PVC od 500 g/m² aż po odlewane plandeki Prime o grubości 720 g/m².

Namioty magazynowe z linii Professional i Everest charakteryzują się wyjątkowo stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Obydwa te typy oferujemy w wariancie z wysokością ścian bocznych do 4 m- wysokość kalenicy jest oczywiście odpowiednio wyższa. W ten sposób można wykorzystać maksymalnie nawet bardzo małą powierzchnię.

Zalety i możliwości użytkowania

Namiot magazynowy z paletami

Szybkie możliwości działania: jeżeli twoja firma w krótkim czasie potrzebuje zwiększyć przestrzeń magazynową, namiot magazynowy jest najlepszym rozwiązaniem. Za jednym kiwnięciem palca stworzyliśmy chronioną przestrzeń dla materiałów, towarów, czy maszyn. Podczas gdy budowa masywnej hali często jest uzależniona od restrykcyjnych przepisów budowlanych, rozwiązanie naszych problemów za pomocą namiotu oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Montaż namiotów magazynowych jest błyskawiczny i są one zdecydowanie tańsze w porównaniu ze stałymi konstrukcjami. Montaż wymaga zdecydowanie mniej środków finansowych, jak i personalnych. Jeżeli wciąż potrzebujesz więcej miejsca, wystarczy dokupić kolejny produkt z linii Economy, Premium, czy Professional oraz rynnę łączącą, by stworzyć nawet większy magazyn.

Namiot magazynowy jako tymczasowe pomieszczenie

Wysoka elastyczność i mobilność: namiot magazynowy montuje się i demontuje w mgnieniu oka. Dzięki temu, sam namiot można wykorzystać kilkakrotnie w różnych miejscach lub sytuacjach, lub w przypadku, gdy już nie jest potrzebny, bardzo łatwo go odsprzedać. Niesamowita jakość i wysoka funkcjonalność naszych namiotów jest przydatna również przy sprawnym działaniu, na przykład podczas targów handlowych lub placów budowy.

Oprócz szybkości i łatwości w użytkowaniu, namioty magazynowe zapewniają również długotrwałość. Świetnej jakości, wytrzymałe materiały gwarantują długie i skuteczne użytkowanie. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja dba o całoroczną stabilność i wytrzymałość namiotów magazynowych.

Stabilny, wytrzymały i odporny na zmiany pogody

Namiot magazynowy Professional

Namiot magazynowy musi być odporny na zmiany pogody oraz wytrzymały. Z tego też powodu nasze namioty są wykonane z najlepszej jakości materiałów i dysponują specjalnym systemem zabezpieczania podłoża.

Plandeka namiotu wykonana jest z odpornego na rozrywanie PVC- podobnego do tego używanego na samochodach ciężarowych. Materiał PVC posiada wytrzymałość na promieniowanie UV oraz na upały i mróz. Dach oraz ściany boczne skonstruowane z jednego kawałka plandeki bardzo dobrze przylegają do konstrukcji, co pozwala na prześlizgiwanie się wiatru po jego powierzchni. Specjalny zestaw pasów naciągających poprawia jakość zabezpieczenia plandeki na konstrukcji. Od naszej klasy średniej namiotów magazynowych wzwyż, konstrukcja dachu posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci linek lub rur stalowych. Dzięki temu deszcz łatwiej spływa na boki namiotu.

Solidna, w pełni ocynkowana konstrukcja dba o świetną stabilność namiotu magazynowego: wyjątkowo mocne rury i masywne łączniki wykonane w 100% ze stali wytrzymują napór wiatru, czy zmiany pogody. Oprócz tego do poprawy stabilności i bezpieczeństwa możemy zaproponować nasz zestaw przeciwburzowy.

Namiot magazynowy - kategorie jakości Profinamiot

Przedstawienie graficzne: Typy namiotów.

Każda kategoria jakości posiada swoje własne cechy i różni się od pozostałych ceną, materiałem i konstrukcją. Posiadamy dwa główne typy konstrukcji:

Typ A: Plandeka dachowa oraz ścian bocznych jest odseparowana. Zalety: każda część ściany bocznej o szerokości 2m. może być oddzielnie wymontowana, co pozwala na elastyczne tworzenie wejść do namiotu.

Typ B: Dach oraz ściany boczne plandeki wykonane są z jednego kawałka materiału i są zabezpieczone na konstrukcji za pomocą systemu pasów napinających. Zalety: dzięki temu plandeka leży doskonale na konstrukcji i zapewnia najwyższą stabilność i wytrzymałość.

Nasze solidne namioty jakości Economy, są dostępne wyłącznie w typie A. Namiot magazynowy nie posiada ramy podłogowej, czy wzmocnienia dachu, natomiast posiada relatywnie lekką plandekę z PVC o grubości 500 g/m². Dzięki swojej nieskomplikowanej konstrukcji oraz niewielkiej wadze jest to świetny namiot magazynowy do czasowego, mobilnego użytku. Wygodny transport znajdziecie na stronie Profinamiot.pl

Namiot magazynowy Professional na podłożu betonowym

Klasa Premium to nasza klasa średnia namiotów magazynowych. Jest on również dostępny wyłącznie w typie A. Namioty magazynowe Premium posiadają plandekę PVC o grubości 500 g/m², do tego ramę podłogową i podwójne wzmocnienie dachu. Dzięki temu są one stabilne, wytrzymałe i długotrwałe.

Klasa jakości Professional należy do klasy wyższej naszych namiotów magazynowych i w porównaniu z pozostałymi produktami posiada wyjątkowo mocną i stabilną konstrukcję. Posiada oczywiście również ramę podłogową i podwójne wzmocnienie dachu, co zapewnia wyjątkową stabilność produktu. Namioty jakości Professional są dostępne w obydwu typach: A i B oraz wysokość ścian bocznych od 2 m do 4 m. Do wersji Professional możemy zaproponować dwa rodzaje plandeki PVC: jedną o grubości 550 g/m², lub wyjątkowo stabilną i wytrzymałą, odlewaną plandekę Prime o grubości 720 g/m² (dostepną wyłącznie przy typie B). Plandeka Prime posiada 9-krotnie większą odporność na rozerwanie niż normalnie dostępne plandeki PVC na rynku oraz wytrzymuje w temperaturze od -30 do 50 stopni Celsjusza.

Namiot magazynowy Everest Prime Plus używany w celach przemysłowych

Klasa jakości Everest należy do ekskluzywnej linii namiotów magazynowych i jest dostępna wyłącznie w wariancie B. Namiot magazynowy Everest charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością i wyjątkową wytrzymałością, dzięki odlewanej plandece PVC- Prime o grubości 720 g/m². Jest ona zabezpieczona na konstrukcji za pomocą stabilnego systemu naciągającego. Plandeka jest ogniotrwała i posiada certyfikat. Na jednej ze ścian szczytowych znajduje się duża brama wjazdowa, która w zależności od wielkości jest otwierana za pomocą zamków błyskawicznych lub mechanizmu otwierającego . Praktyczne wejście osobowe, zamykane na zamki błyskawiczne jest dodatkowo dostępne w namiotach o szerokości od 6m.

Oprócz naszych namiotów magazynowych dostępnych od ręki możemy zaoferować również namioty "szyte na miarę". Jeżeli jest to interesujące dla Ciebie rozwiązanie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz przedstawienie nam, jak wyglądałby twój wymarzony namiot magazynowy. Po kilku dniach możemy już przedstawić wstępny projekt. Jak tylko ten zostanie zaakceptowany, przechodzimy do fazy produkcji, która może trwać od 6 do 8 tygodni.

Polepszenie stabilności

Namiot magazynowy z pasami przeciwburzowymi

Stabilność każdego namiotu magazynowego może być bez trudu polepszona. Profinamiot oferuje do tego specjalne akcesoria. Zestaw przeciwburzowy do namiotów składa się z wytrzymałych pasów naciągających oraz odpowiedniego zabezpieczenia w podłożu. To, w zależności od rodzaju gruntu, są profesjonalne gwoździe, lub kotwice mocujące.

Najwyższą stabilność oferuje Pakiet Bezpieczeństwa Plus. Namioty magazynowe klasy Professional dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa Plus otrzymują nawet przetestowaną przez niemieckie biuro inżynieryjne statykę. Przy namiotach magazynowych z przetestowaną statyką gwarantujemy, że namioty te mogą wytrzymać silny wiatr oraz obciążenia - dokładne liczby znajdują się w specyfikacjach dotyczących konkretnego produktu w punkcie "statyka". Oprócz tego, konstrukcja jest wzmocniona za pomocą specjalnych lin stalowych, wzmocnionych pasów napinających z grzechotkami oraz zabezpieczenia podłoża składającego się na, w zależności od rodzaju gruntu, profesjonalne gwoździe oraz kotwice mocujące.

Pozostałe kategorie jakości nie mają zagwarantowanej statyki poprzez dokupienie Zestawu Bezpieczeństwa Plus, niemniej jednak jego użycie zdecydowanie poprawia stabilność namiotu.

Namioty magazynowe z certyfikatem trudnopalności

Namiot magazynowy Everest Prime Plus z ogniotrwała plandeką

Każda kategoria jakości posiada również swoją ogniotrwałą wersję, z plandeką PVC posiadającą certyfikat według norm tj. D – DIN 4102 – B1/B2, A-EN 13501-1 czy CH-BKZ 5.2. Ogniotrwałe plandeki gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz spełniają przepisy prawne ochrony przeciwpożarowej w imprezach publicznych. Ten punkt jest wielce istotny z punktu widzenia ubezpieczeń. Tego typu certyfikaty rzadko można spotkać u naszej konkurencji. Nasze ogniotrwałe produkty można łatwo poznać po specjalnym logo.

Naprawa

Jeżeli namiot magazynowy zostałby uszkodzony, należy jak najszybciej zareagować na szkodę. Jedynie w pełni operatywny namiot może zapewnić maksymalną stabilność i wytrzymałość. Dlatego też jako Profinamiot oferujemy części zamienne do większości naszych produktów do 10 lat od zakupu. W naszym magazynie posiadamy ok. 55 tys. części zamiennych, dostępnych od ręki. Od plandek po rury. Doradzamy również chętnie w sprawach naprawy.

Małe uszkodzenia można naprawić również samemu za pomocą naszego zestawu naprawczego. Znajdują się w nim już wszystkie narzędzia niezbędne do drobnych, samodzielnych napraw. W przypadku odnalezienia rysy na plandece wystarczy posłużyć się specjalnym klejem i łatą. Przy brakującym lub zniszczonym oczku, polecamy nasz specjalny zestaw do naprawy oczek. Oprócz młotka, nic więcej nie będzie potrzebne do szybkiej wymiany oczka.

Serwis i Gwarancja: zalety kupowania na Profinamiot.pl

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w branży namiotów magazynowych, świetnego serwisu oraz supportu, który oferujemy po dokonaniu zakupu.

Firma Profinamiot oferuje liczne gwarancje, np. gwarancja antykorozyjna, oraz wieloletnia gwarancja na zamkniętą, poprawnie zamontowaną plandekę PVC. Dowiedz się więcej na temat naszych gwarancji!

Dla więkoszości naszych produktów oferujemy części zamienne nawet do 10 lat po zakupie!

1*)
Pierwotna cena produktu, w tym 23% VAT.