71 716 69 55
 • 10 LAT GWARANCJI NA CZĘŚCI
 • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
 • FACHOWE DORADZTWO: +48 71 716 69 55

Wyzwanie: Idealny namiot na każdą okazję?

Wyzwanie: Idealny namiot na każdą okazję?

Mimo wieloletniego doświadczenia wciąż często zadajemy sobie pytanie: Czym powinien wyróżniać się naprawdę dobry namiot ekspresowy? Oto nasza odpowiedź: Przemyślaną konstrukcją, maksymalną funkcjonalnością oraz starannym i innowacyjnym doborem materiałów. Mamy też na uwadze to, aby namiot optymalnie spełniał swoje zadania nawet przy długotrwałym użytkowaniu!

Namiot ekspresowy błękit nieba

Stal i aluminium: zawsze dobry wybór

Rama jest sercem i duszą każdego namiotu - podczas gdy plandeka dopełnia stylu. Dlatego też na budowę naszych ram z wysokiej jakości stali i aluminium poświęcamy dodatkową ilość fachowej wiedzy i energii.

Porównanie wszystkich właściwości namiotów ekspresowych:

Jakości Stalowy Economy Aluminiowy Economy Stalowy Premium Aluminiowy Professional
Konstrukcja/ stabilność
Profil stalowy
Profil aluminiowy
Profil czterokątny
Profil sześciokątny
max. Średnica profilu (ok.)30 mm32 mm40 mm40 mm
max. Grubość ścianki profilu (ok.)1,0 mm1,0 mm1,2 mm1,6 - 2,0 mm
Złącza kompozytowe polimerowe
regulowana wysokość3-stopniowa5-stopniowa5-stopniowa5-stopniowa
Wymiary stóp namiotu (ok.)60 x 60 mm68 x 68 mm100 x 100 mmbis zu 140 x 140 mm
Plandeka
Poliester wysokiej jakości - 100 % wodoodporny
Opcjonalna, trudnopalna plandeka PCV
Grubość plandeki - dach300 g/m²300 g/m²350 g/m²400 g/m²
Ochrona przed promieniowaniem UV50+50+80+80+
Szwy zgrzewane maszynowo
Ochrona przed przetarciami

Wysokiej jakości namioty ekspresowe od PROFINAMIOT

Bez względu sposób wykorzystania: Nasze poziomy jakości to gwarancja, że wybrany przez Ciebie model będzie odporny na warunki atmosferyczne, a związane z nim plany i działania zostaną w pełni zrealizowane!

Przykłady użytkowania

Przyciągnij uwagę w stylowy sposób: Zaznacz swoją obecność

Zawsze, gdy liczy się pierwsze wrażenie i pozytywne wyróżnienie się! Czy to na festiwalach, targach, imprezach czy w gastronomii - atrakcyjny wygląd jest wizytówką każdego stoiska. Chodzi przede wszystkim o to, aby profesjonalnie podkreślić swój indywidualny charakter oraz zwrócić uwagę wyjątkowością. Nasz ponadczasowy design zapewnia przestrzeń dla indywidualnych pomysłów dekoracyjnych i urzeka prostą elegancją!

#jarmark
#targi
#punkt informacyjny
#catering

„Pozytywnie mnie wyróżnia!“

Zakres zastosowania:
Stoiska sztuki i rzemiosła

Prosta i zoptymalizowana obsługa jest szczególnie ważna, gdy trzeba szybko się zebrać lub gdy jest się w drodze! Nieważne, czy w grę wchodzi festiwal, targ czy plaża - bardzo mały rozmiar opakowania, wygodna torba do przenoszenia i niewielka waga czynią z naszych namiotów ekspresowych idealne rozwiązania, gdy chodzi o zadaszenia. Dzięki naszej szczególnej dbałości o sprawny montaż i demontaż udaje nam się zapewnić komfort nawet w chwilach pełnych pośpiechu.

#gardenparty
#plaża
#Festiwale
#pole namiotowe
#Grill

„Szybka reakcja i działanie niezależnie od pogody!“

Zakres zastosowania:
Gastronomia

Okazjonalna lub sezonowa ochrona na zewnątrz wymaga zdolności adaptacyjnych i niezawodności! Dzięki swojej elastyczności nasze namioty ekspresowe są często wykorzystywane jako optymalna alternatywa dla klasycznych markiz i zadaszeń. To dobry wybór, gdy celem jest satysfakcjonujący kompromis pomiędzy funkcjonalną ochroną przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi a szybką reakcją.

#zadaszenie werandy
#zadaszenie gastronomii
#namiot dla palących
#dach do pracy

„Praktyczne rozwiązanie 2 w 1": Ochrona przed słońcem i deszczem!“

Zakres zastosowania:
Zadaszenie werandy

Spontaniczny, solidny, elastyczny: Łatwy w obsłudze i wszechstronny!

Standardowy model namiotu ekspresowego z informacją o jakości i konstrukcji
 1. Ponadczasowa konstrukcja Styl i trwałość
 2. Zabezpieczona przed korozją lekka konstrukcja Maksymalne obciążenie przy minimalnym ciężarze
 3. Nowoczesna plandeka Z termicznie dopracowanymi szwami i zintegrowaną ochroną przed promieniowaniem UV
 4. Innowacyjny system łączenia Łatwa obsługa i maksymalny komfort

Nowatorskie podejście, pasja i bezpośrednia komunikacja z naszymi klientami składaja się na sukces naszego namiotu ekspresowego: Nasza filozofia rozwoju produktu:

 • Odporność: Trwałe łączniki i przeguby wykonane z metalu i wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
 • Funkcjonalne użytkowanie: Nasz unikalny system zatrzaskowy dla szybkiej obsługi i prawdziwego komfortu to tylko jeden z wielu przykładów.
 • Technologia: Wysokiej klasy materiały, takie jak na przykład plandeki wykonane z wysokowydajnego poliestru z poszyciem PCV.
 • Trwałość: Profile odporne na odkształucenia i korozję wykonane ze stali i aluminium z zaczerpniętych z konstrukcji lotniczych.
 • Z myślą o użytkownikach: Skupiamy się na potrzebach użytkowników, aby spełnić ich oczekiwania i dostosować się do każdej sytuacji.

Staranność, perfekcja, wyrafinowanie: Materiał, z których zrobione są nasze namioty ekspresowe!

Podstawa to nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie i niemiecka wiedza inżynierska. Ciągły rozwój, badania i nowe materiały pomagają nam wdrażać nowe pomysły w życie. Rezultat: Nowy poziom niezawodności, stabilności, trwałości.

Prosty i wygodny montaż stelaża namiotu

Innowacyjne podejście:
Z myślą o użytkownikach

Z każdym dniem stajemy się lepsi - to nas napędza! Dla kogo się staramy? Aby osiągnąć realne ulepszenia, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Twoje spostrzeżenia są nie tylko bardzo cenne, ale także pomagają przenieść zadowolenie użytkowników z naszych namiotów na nowy, wyższy poziom! Oprócz niepozornych usprawnień, takich jak nasz komfortowy system zatrzaskowy, powstają zaawansowane innowacje, takie jak nasza wyjątkowo stabilna, lekka konstrukcja!


Precyzyjne planowanie naszych konstrukcji namiotowych

Nasze założenia:
Stabilność bez kompromisów

Właściwa odpowiedź dla każdej sytuacji? W tym przypadku polegamy na sprawdzonych rozwiązaniach: Wypróbowana i sprawdzona konstrukcja, najwyższa jakość materiałów i dobrze przemyślane łączenia. To znaczy po prostu: Nowoczesne aluminium zamiast taniego metalu, wysokiej jakości poliester z poszyciem PCV i odporne złącza. Dopełnieniem tej filozofii są opcjonalne plandeki trudnopalne!


Dokładne wykonanie i wysokiej jakości materiały

Wytrzymałość przez długi czas:
Trwałość to nasza dewiza

Wytrzymałość przez długi czas oznacza trwałość! Zgrzewane szwy sprawiają, że nasze plandeki są szczególnie wytrzymałe. Staranne dopracowanie naszych profili zapewnia niezawodną ochronę przed rdzą. Nasz serwis części zamiennych zapewnia również, że w razie potrzeby poszczególne elementy naszych namiotów można w każdej chwili wymienić w kilku prostych krokach!


Zarządzanie jakością w zakresie testowania wszystkich naszych produktów i części

Zaufanie:
Sprawdzona i certyfikowana jakość

Testujemy bez przerwy! Najsurowsze kryteria zapewnienia jakości osiągamy dzięki ciągłym kontrolom podczas produkcji i najwyższym standardom zarządzania jakością. Wszystko po to, abyś mógł się zrelaksować i skoncentrować na tym, co najważniejsze!